Bebek İkinci El 9-36 kg oto koltuğu arıyorum

aksryae

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
11
0
kayseri nevşehir aksaray veya ankara illerinde uygun fiyatlı 9-36 kg oto koltuğu satmak isteyenler cevaplarınızı bekliyorummmmmm
elden alacağım, kagosuzzzzz.......

ark. lar oto koltuğu satan yok muuuuuuuuuuu

Bende uzun süre aradım ama forumda dönüş yapan olmadı.

E-bebek dahil 2. el satan mağazalara da baktım ama ya çok yıpranmışlar yada fiyatlar uçuk.
İkinci el almak mantıklı gelmedi şu an. Fırsat sitelerinde en son 599 TL'ye maxi cosi ve 439 liraya chicco marka buldum kararsız kaldım. Birde römer görmüştüm 499 TL'ye.

Güvenlik önemli eften püften markalar almak istemiyorum.

o markalar en iisi zaten tabi koala da var ama çok pahalı:KK43: temiz az kullanılmış ikinci el arıyorum ama zor galiba . ev ödemelerimiz var ve çok yüksek fiyatlı alamıyorum. gerçi bebek güvenliği çok önemli ama malesef belirli fiyatı aşamıyorum:KK43::KK50:

o markalar en iisi zaten tabi koala da var ama çok pahalı:KK43: temiz az kullanılmış ikinci el arıyorum ama zor galiba . ev ödemelerimiz var ve çok yüksek fiyatlı alamıyorum. gerçi bebek güvenliği çok önemli ama malesef belirli fiyatı aşamıyorum:KK43::KK50:

Allah yardımcımız olsun

kayseri nevşehir aksaray veya ankara illerinde uygun fiyatlı 9-36 kg oto koltuğu satmak isteyenler cevaplarınızı bekliyorummmmmm
elden alacağım, kagosuzzzzz.......

chicco 15-36 var bende bir arkadasla yazısmıstım ama geri dönüs yapmadı
uyarsa resmini yüklerim

X