Bebek Beslenmesi 9 aylık bebeğim biberon almıyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.534
2.757
Merhaba kızlar bebeğim doğduğundan beri anne sütü aliyordu
Doyamadığı zamanlarda mama alıyordu
İlk bebeğimde ise 3 aylikken başlamıştım o kadar sık emziremedigim için sütüm cok degildi ağırlıklı olarak mama alıyordu neyse
Pandemi sebebiyle evden çalışıyorum emzirme döneminde de sütüm bol oldu şükür
2 aydir ek gida ve anne sütü veriyorum mama hic vermedim
Normalde ayirt etmeden icen bebek simdi asla ağzına yaklaştırmıyor bile
1 yasina girince ev calismam sona erecek
Ve ben tekrar biberona alismasini istiyorum
Yardımcı olurmusunuz 😘

Acaba mamayı mı beğenmedi diyeceğim ama arada veriyordum diyorsun . İstersen biberonu değiştir bebeişin ağzını kavraması bile farkediyor çünkü ben aventten çok memnunum. Bunun ardından da çalışmaya başladığında sağmalısın bence el pompası bile alsan yeterli şükür ki sütüm bol diyorsun en azından hem anne sütü ile hemde mama ile beslenmiş olur.

Acaba mamayı mı beğenmedi diyeceğim ama arada veriyordum diyorsun . İstersen biberonu değiştir bebeişin ağzını kavraması bile farkediyor çünkü ben aventten çok memnunum. Bunun ardından da çalışmaya başladığında sağmalısın bence el pompası bile alsan yeterli şükür ki sütüm bol diyorsun en azından hem anne sütü ile hemde mama ile beslenmiş olur.

Bende de 2li lansinoh elektrikli göğüs pompası var ilk bebeğimde iş yerinde hep sağıyordum.
Ama işte mama da alsın istedim,sonuçta anne sütünün yanında besleyici olduğunu düşünüyorum.
Mamajoo nun gold biberonu kullanıyordum yeni doğduğundan itibaren ,aventi deneyeyim birde çok teşekkürler

Merhaba kızlar bebeğim doğduğundan beri anne sütü aliyordu
Doyamadığı zamanlarda mama alıyordu
İlk bebeğimde ise 3 aylikken başlamıştım o kadar sık emziremedigim için sütüm cok degildi ağırlıklı olarak mama alıyordu neyse
Pandemi sebebiyle evden çalışıyorum emzirme döneminde de sütüm bol oldu şükür
2 aydir ek gida ve anne sütü veriyorum mama hic vermedim
Normalde ayirt etmeden icen bebek simdi asla ağzına yaklaştırmıyor bile
1 yasina girince ev calismam sona erecek
Ve ben tekrar biberona alismasini istiyorum
Yardımcı olurmusunuz 😘
9 aylık bebek alıştırma bardağı kullanabilir.
Normal bardak bile olur.
Ayrıca biberon emzik meme reddine sebep oluyor

X