Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler abiye tadilatı mümkün mü

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.594
kızlar benim kuzenim icin aldıgım bi abiye vardı hatta bildigin nisan tuvaleti diyim size 1 kere giydim simdi yien dügünümüz var en azından onu kınada giyim diyorum hevesimi alıyım ama sırttan kücük arkasına nerdeyse karıs falan diyorum ki ii bi terzi bulup sırtına fermarı söküp dantel bi parca koydursam olurmu acaba elbiseyi kurtarabilirmiyiz

bizde o kadar cok dügün oluyoki her sene 2 kuzenden 4 elbisey insanı geriyo bende düsündüm en azından kına icin kera geciyim dedim

sizce ii bi terzi yapabilirmi
istanbulda avrupa yakasında bildginiz terziler varmı böyle bosnak arnavut tersizi olursa daha ii olur

limoncu. bu kaçıncı uyarım. konularını ilgili bölüme aç diye yazdım sana hep.
peki benim işim acil orda kimse görüp cvp yazıcakmı burası birbirine yardımcı olmak icin var baska zaman öyle alakasız konuları görüyorum tasınmıyor benim sorduklarım hep probleam mi yani...

peki benim işim acil orda kimse görüp cvp yazıcakmı burası birbirine yardımcı olmak icin var baska zaman öyle alakörüsoz konuları görüyorum tasınmıyor benim sorduklarım hep probleam mi yani...
valla kurallar ne için var.
adminler bunu yapmış. uyacaksınız. üye olurken bunu kabul ettiniz. her işim acele diyen bdvyle alakasız konu açsa nolacak peki

o gördüğün alakasız konuları kible. ben 24 saat pc başında değilim. günde kaç konu açılıyor bdvde. kibleki taşıyayım

valla kuralar ne için var. adminler bunu yapmış. uyacaksınız. üye olurken bunu kabul ettiniz. her işim acele diyen bdvyle alakasız konu açsa nolacak peki
aslında evet bende saflık lı isimle yazdım dügünde ne giycem falan fistanlı yassaydım tasınmazdı baslıgıda alakasız bisey yazardım dimi uyanık olmak lazım

Fermuari sokersen nasil giymeyi düşünüyorsun? Elbisenin fotosunu atabilecek misin onden yandan arkadan??

o gördüğün alakasız konuları kible. ben 24 saat pc başında değilim. günde kaç konu açılıyor bdvde. kibleki taşıyayım
Evet herkes KİB'lesin, BDV'ye ilgisi olmayan konuları Israrla açmaya devam edenler ayrıca konu dışı uyarısı da alıyor.
Bölümler doğru kullanılmalı...

X