Acil bakar mısınız lütfen kızlar resimli

Papatyaa7736

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
2
0
28
Öncelikle fotoğrafla ilgili özür dilerim Hamiş anneler merhaba bugün küçük abdestini yaparken sağ kasığımda çok ağrı oldu ve fotoğraftaki gibi bir akıntım geldi hiç bir zaman böyle bir akıntım olmadı ilk oldu acaba başına gelen oldumu lütfen bakar mısınız.
Genelde bazen sağ tarafta ağrılarım olurdu doktorda bebek hareketinden dolayı olabilir dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle fotoğrafla ilgili özür dilerim Hamiş anneler merhaba bugün küçük abdestini yaparken sağ kasığımda çok ağrı oldu ve fotoğraftaki gibi bir akıntım geldi hiç bir zaman böyle bir akıntım olmadı ilk oldu acaba başına gelen oldumu lütfen bakar mısınız.
Genelde bazen sağ tarafta ağrılarım olurdu doktorda bebek hareketinden dolayı olabilir dedi. 31+3 deyimEki Görüntüle 3319599

Genelde bazen sağ tarafta ağrılarım olurdu doktorda bebek hareketinden dolayı olabilir dedi.Eki Görüntüle 3319599
33+3 deyim haftam

Buraya atana kadar bi doktora sorsaydınız keşke. Ayrıca iğrendirici fotoğraflar paylaşmak yasak diye biliyorum hesabınız banlanır kaldırmanızı öneriyorum.

X