Çamaşır ve Kurutma Makineleri Acil çamaşır makinesi

Bosch’un 9 kg’lik olanini kullaniyorum, tavsiye ederim.
Merhabalar sizinki hangi model acaba? ben de bosch almayı düşünüyorum bugün mağazaya gittim.satıcı i-dos önerdi deterjanı dolduruyorsun o kendi alıyor dedi.ama ben 3-4 çeşit deterjan kullanıyorum.siyahlar- beyazlar-renkliler ve yünlüller.kafam karıştı biraz

Bidaha büyük konuşmiyim ama kurutmali almam Beko aldım yarın gelicek inş iyi çıkar
İyi çıktı mı? Benim makinem Beko kurutmalı. Çamaşırları yırtıyor, şimdilerde su sızdırıyor. Bıktım valla. Yarın makina bakmaya gidicem. Netten araştırdım. Nerdeyse her marka için kötü yorumlar var. Arcelikte kullanmıştım o daha da berbattı. Kafam çok karıştı.

Kızlar geçen hafta samsung kurutmali çamaşır makinesi satın aldım makine 2 kullanimda kazan körük lastiği deformasyona uğradı ve çamaşırları kuritmuyordu tam olarak iade işlemini kabul etmediler oyalamaya çalıştılar ben em heyetine başvurdum vs güç bela bugün makineyi aldilar haftaya da iadesi yapılicak inş
Şimdi gidip bosch beko arçelik birinden makine alicam hangi modeli önerirsiniz kullanıp memnun kaldiginiz hangisi

Kurutmalı istemiyorum kesinlikle
Kurutma ve yıkama aynı önerilmiyor pek🤔 ayrı ayrı alınması en güzeli👍🏻 bence bosch derim kalite yani

Beko fransaya cok satis yapiyor bende turkiyemîn diye hep Beko aliyorum
Bendeki vatan aski 🤣🤣😍
Beko gayette guzel calisiyor

X