ACİL CEVAP VERİR MİSİNİZ

Ya iliskinin detayini burada ayiplanma korkusiyla yanls anlatyorsnz ya da belirtilerinizi evhamdan dolayi yanls yorumluyorsnz. Ama bu verdgmz bilglerle burdaki insanlar sze daha fazla bilgi veremez. Doktra gitsenz bi saglik ocagna..bu korkuyla yasanmz ki..belki kist vs baska bsey var..bi rahatszlgnz vardir belki..doktra gidin geckmeden
yok hayır kesin cevap alabilmek için tam gerceklegiyle anlattim. Vajinam açık bir şekilde boxer üzerinde sürtünme oldu. Acaba sperm bulaşmış olabilir mi diye endiselendigim icin bu kadar üzerinde durdum. Doktora gidemiyorum zaten öyle bir imkanım olsa onu yapardim. Sizlerden yardım almak istedim ama kolay bir psikoloji değil o yüzden ikna olmakta güçlük çekiyorum. Kanamam da az olunca daha da tedirgin oldum.

Burada tecrübeli bir çok kişi size böyle hamile kalınmayacağını söylüyor ama sen yinede yok bu belirtim de var yok şu belirtim de var diyorsun. Ne diyelim yani sana ? Evet hamilesin mi diyelim . Böyle bir şey imkansızzzz. 🤦
haklisiniz ama bu şekilde de risk olduğu söyleniyor o yüzden kafam karıştı. Kanamam az oldu üstüne görmeden şüphelendim. Üzerine bir de midemde sorunlar olunca tedirginligim arttı. Çamaşır yoktu üzerimde bu risk teskil ettigi icin korkuyorum

Tamm canim bekliyorum 🙂
ablaa haber vereceğim demiştim benim ayın 5 6si gibi regl olmam gerekiyordu. Bugün sabah leke gördüm iç çamaşırımda. Lekelenme ile başlayan sonra kırmızı kana dönen bişey oldu. Ama onceki reglim gibi çok değil pede gelmiyor hiç sadece idrara çıkınca geliyor. Neden hala normal şekilde olmuyorum, ya da üstüne mi görüyorum hala hamile olma ihtimalim var mı? Bazı kadınlar normal adet olurmus hamileyken ama az miktarda olurmus ben de mi bunu yaşıyorumm hâlâ rahatlayamadim fikrini almak istiyorumm

ablaa haber vereceğim demiştim benim ayın 5 6si gibi regl olmam gerekiyordu. Bugün sabah leke gördüm iç çamaşırımda. Lekelenme ile başlayan sonra kırmızı kana dönen bişey oldu. Ama onceki reglim gibi çok değil pede gelmiyor hiç sadece idrara çıkınca geliyor. Neden hala normal şekilde olmuyorum, ya da üstüne mi görüyorum hala hamile olma ihtimalim var mı? Bazı kadınlar normal adet olurmus hamileyken ama az miktarda olurmus ben de mi bunu yaşıyorumm hâlâ rahatlayamadim fikrini almak istiyorumm
biri cevap verebilir mi 🥺

biri cevap verebilir mi 🥺
Hayır değilsin canım emin olabilirsin.zaten bahsettigin şekilde hamile kalmış olman imkansiz ayrıca o ilişkiden 15 yada 16 gün sonrayaptığın testte mutlaka hamile çıkardın çünki iliski olduğu sırada döllenme oluyor 1 hafta icinde rahime yerleşiyor 2.hafta sonunda hem kanda hem idrarda muhakkak çıkıyor banu çiftçi var kadın doğum uzmanı youtube videolarini izle hamilelik nasil gerçekleşir yaz izle hamile olmadığına emij ol stresten kurtul boşuna eziyet cektiriyorsun kendine şu yaptigin stresle bırak az adet görmeyi hastalanirsin yok yere icin rahat etsin artik.yerlesme kanamasi falan degil o stresten olmuyorsun düzgün.farkli bir durum da olabilir.ama hamilelik değil bu.

Hayır değilsin canım emin olabilirsin.zaten bahsettigin şekilde hamile kalmış olman imkansiz ayrıca o ilişkiden 15 yada 16 gün sonrayaptığın testte mutlaka hamile çıkardın çünki iliski olduğu sırada döllenme oluyor 1 hafta icinde rahime yerleşiyor 2.hafta sonunda hem kanda hem idrarda muhakkak çıkıyor banu çiftçi var kadın doğum uzmanı youtube videolarini izle hamilelik nasil gerçekleşir yaz izle hamile olmadığına emij ol stresten kurtul boşuna eziyet cektiriyorsun kendine şu yaptigin stresle bırak az adet görmeyi hastalanirsin yok yere icin rahat etsin artik.yerlesme kanamasi falan degil o stresten olmuyorsun düzgün.farkli bir durum da olabilir.ama hamilelik değil bu.
Ki birde sen 24 gün sonra falan test yapmışsın pozitif çıkardı on kere. Ama zateb bahsettigin şekilde hamile kalınmaz.

abla kabızlık ve şişkinlik çok fazla oluyor ve yeni başladı hamilelerde çok fazla olurmuş ondan kaynaklı olabilir mi🥺 bir de karnım sürekli gurulduyor, gazım çok oluyor kilo alıyorum gibi artık düşünmek istemesem de düşünüyorum adetim de çok az geldi bu ay yine 🥺🥺

abla kabızlık ve şişkinlik çok fazla oluyor ve yeni başladı hamilelerde çok fazla olurmuş ondan kaynaklı olabilir mi🥺 bir de karnım sürekli gurulduyor, gazım çok oluyor kilo alıyorum gibi artık düşünmek istemesem de düşünüyorum adetim de çok az geldi bu ay yine 🥺🥺
Piskolojik bunlar kendini yıpratıyorsun stresten düzgün adet olmuyorsun bence.

Canim arkadaslar yazmis zaten hamile olman imkansiz yeniden test alma imkanin yokmu tekrar dene en azindan icin rahat etsin stres adet olmana engel olur kendini rahat tut

X