Acil destek lazım bana

ebruli0032

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
2
1
30
Öncelikle merhaba :)) aranıza yeni katıldım. Ben saçlarım yaklaşık 3 hafta önce kuaförde kızıla boyadım çok güzel oldu rengi ama bi problemim var. Uçları aşırı derecede keçe gibi oldu ve çok kötü görünüyor kırıklarda mevcut tabi ki ne yapmam lazım araştırdım ama bi çözüme ulaşamadım kestirmek istemiyorum uzamaya başladı saçlarım ne yapmalıyım

Banyoya girmeden önce saç uçlarına zeytinyağı veya saç kremi sürüp duşa öyle gir. Uçlara şampuan sürme, köklerden gelen şampuan boy ve uçları temizler.
Bunun dışında kullanmıyorsan banyo sonrası bir durulanmayan bakım yağı kullan. Bir de gliserinli el kremi edin, evde olduğun her akşam uçları hafif nemlendirip çok az miktar el kremini uçlara yedir.

Banyoya girmeden önce saç uçlarına zeytinyağı veya saç kremi sürüp duşa öyle gir. Uçlara şampuan sürme, köklerden gelen şampuan boy ve uçları temizler.
Bunun dışında kullanmıyorsan banyo sonrası bir durulanmayan bakım yağı kullan. Bir de gliserinli el kremi edin, evde olduğun her akşam uçları hafif nemlendirip çok az miktar el kremini uçlara yedir.
Teşekkür ederim

X