ACİL YARDIM! PCOLU OLUP OVULASYON KULLANANLAR

beyza2407

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
142
30
26
Kızlar merhaba,

Ben pco hastasıyım. hep düzensiz olmamakla beraber reglim cocuk sahibi olmaya karar verdiğimiz ay gecikti düzensizlik yaşadım. 45 gündür regl olmuyorum. Doktorum tarlusal verdi şuan onu kullanıyorum Cuma günü biticek. Ovulasyon testi önerdi doktor. Ne zaman başlamam lazım adet bitiminden hemen sonra mı yoksa bu 14 gün vs deniliyor ya o zaman mı. Yardımcı olun lütfen :KK43:

Kızlar merhaba,

Ben pco hastasıyım. hep düzensiz olmamakla beraber reglim cocuk sahibi olmaya karar verdiğimiz ay gecikti düzensizlik yaşadım. 45 gündür regl olmuyorum. Doktorum tarlusal verdi şuan onu kullanıyorum Cuma günü biticek. Ovulasyon testi önerdi doktor. Ne zaman başlamam lazım adet bitiminden hemen sonra mı yoksa bu 14 gün vs deniliyor ya o zaman mı. Yardımcı olun lütfen :KK43:
Canım bende pcoluydum hamile kaldım ovulasyon testiyle ilk denemede adetin bitsin hemen sonra başla bir gebenin gönlüğü inatagramdan bak Oradan da yumurtlama masajı yap sıvı alımına dikkat et bir saat önceden kes sıvı alımını ovulasyona başladığında rabbim hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah :KK37:

Canım bende pcoluydum hamile kaldım ovulasyon testiyle ilk denemede adetin bitsin hemen sonra başla bir gebenin gönlüğü inatagramdan bak Oradan da yumurtlama masajı yap sıvı alımına dikkat et bir saat önceden kes sıvı alımını ovulasyona başladığında rabbim hayırlısıyla kucağınızı doldursun inşallah :KK37:
Amiin hepimizin inşallah :) Testi sabah yapmak daha doğru diyorlar sen nasıl yaptın ne şekilde inan bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusun? Ben birde çalışıyorum saatleri nasıl yaparım bilmiyorum

Kızlar merhaba,

Merhaba bir senedir bende ovulasyon testi yapıyorum.adetim bitince başlıyorum. Bazen erken bazen geç yumurtlama olabiliyor.saat 12 ile 4 arasi yada aksam 8ile 1 0 arası test yapılıyor.iki saat öncesi sıvı alımını kesmen gerekiyor. Birşeyler yiyebilir sin.sıvı hariç. İnstagram da birgebeningünlüğü diye bir sayfa var konuda takip edebilir.test sonuçlarını atabilirsin.test takibini yapıyor. Degerlendirmen gereken günleri söylüyor.

04B9EC1A-1F30-4792-B484-DE84A6C13C70.jpeg
CC0B786D-29A3-4BAF-8023-9CB9DC2EF8C9.jpeg
Selam kızlar,
Bu ay çok ilginç oldu. Ovulasyon testinde tam pozitifi görmeden silikleşti. Her gün aynı saatte yaptım ama çatlamayı kaçırdım mı acaba ama bu kadar sürede nasıl tam pozitifi yakalamadan silikleşir ki ? 18.günde sadece pozitife en yakın çizgi oldu ama onda da tam koyuluk olmadı. Dedim tamam bugün böyle o zaman 19. Gün pozitif olcak ama bir baktım silik oldu test mi yanlış diye bir tane daha yaptım o da silik çıktı. Sizce yumurtlamadım mı bu ay bakar mısınız ? Birde sağ kasığımda sanki hafif bir ağrı var. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Kızlar merhaba,

Cnm 20 li 30 lu satılan var nette onlardan al. Ben öyle yaptım benim adet bitti 12. Gun yaptm 2. Çizgi hep Silikti 23. Gunu pik. Gördüm hakkımızda hayırlısı olsun sanırım geç oldu yumurtlamam

Herkese merhaba bende pcos hastası olarak bu ay adetin 3. Gününden beri hayıt tohumu aslan pençesi kürü yapıyorum eş zamanlı olarak da ovulasyon testi yapıyorum dün sanki pik yapmış gibi geldi bana bugün yaptım silikleşmiş yumurtlama olmuş olabilir mi birde adetin 8. Günü bugün yani bu kadar erken yumurtlama olurmu yada kürün etkisi ile mi erken yumurtlama oldu acaba

Eklentiler

• IMG_20211114_135547.jpg
    IMG_20211114_135547.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG20211113135600.jpg
    IMG20211113135600.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 92
X