ACiLLL !!! 20-15 gun icinde 10 kilo vermem gerek Lutfen YARDIMMM...

_NiLy_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2012
238
1
KIzlar bana yardim edin dedim gibi 20-15 gun icinde 10 kilo vermem lazim
20 gun sonra tatile gidiyorum Turkiyeye ve daha fitt bi vicudum olsun istiyorum lutfennnn
deneyipte memnun kaldiniz seyleri bana yazarmisiniz lutfennnnnnn

En çok kilo verdiren diyetler Dukan Diyeti ile Lahana Çorbası Diyeti. Kuzenim lahana çorbası ile 7 günde 7 kilo verdi ama o 16 yaşındaydı ve 30 kilo fazlası vardı. Kilo fazlan azalıp yaşın arttıkça 1-2 kilo oynar ama en az 5 kilo verirsin. Dukan diyetinin atak döneminde ve tüm protein günlerinde gün başına neredeyse 1 kilo veriliyor en başlarda sonra 2 -3 günde bir 1 kilo verirsin. Bu ikisini de bir incele forumda konu başlıkları var. Bu diyetler sonrasında da kilo aldırmıyor. Ama hayata küsebilirsin o ayrı :KK5: hele o lahana çorbası ah ah ne sen sor ne ben söyleyim ama inat edersen yaparsın. Benim bildiğim ve denediğim en hızlı verdirenleri bunlar.

En çok kilo verdiren diyetler Dukan Diyeti ile Lahana Çorbası Diyeti. Kuzenim lahana çorbası ile 7 günde 7 kilo verdi ama o 16 yaşındaydı ve 30 kilo fazlası vardı. Kilo fazlan azalıp yaşın arttıkça 1-2 kilo oynar ama en az 5 kilo verirsin. Dukan diyetinin atak döneminde ve tüm protein günlerinde gün başına neredeyse 1 kilo veriliyor en başlarda sonra 2 -3 günde bir 1 kilo verirsin. Bu ikisini de bir incele forumda konu başlıkları var. Bu diyetler sonrasında da kilo aldırmıyor. Ama hayata küsebilirsin o ayrı :KK5: hele o lahana çorbası ah ah ne sen sor ne ben söyleyim ama inat edersen yaparsın. Benim bildiğim ve denediğim en hızlı verdirenleri bunlar.

saol cnm cok ama ben o corbayi bi kere yaptim kokusuna dayanmadim :KK43: kusucaktim resmen ben onu hayata icmem offf isvec diyeti varmis sence o ise yaraya bilirmi ki benim zayiflamam icin :KK43: 48 kiloyum ben daha fazla incelmek istiyorum tataile gidene kadar cnki bacaklarim kalin duruyor bikini cok iyi durmaz gibime geliyor begenmiyorum bu sekilde :*(

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X