Fit Club 🏋🏻‍♀️

Sanki ben de biliyordum bunu ama low carb mi fasting mi bozuyordu regli karistirdim.

Bozdum, ettim kahvaltimi

40-48 saati pek gecmemek lazim.

Eski if cilerdenim 🤪 baya video izledim hepsi ezberimde .
Genelde if uzerine bilimsel calismalar erkekler uzerinde yapilmis, o yuzden kimse tam net kadinlar yapsin yapmasin diyemiyor aslinda. Ama son yillarda iyice ortaya cikiyor. Hatta regl dongusunu yitiren kadinlara tedavi olarak yuksek kalorili ve de sik yiyecekleri diyetler veriyorlar. Denk geldim bi yerlerde sasirdim acikcasi, cok varmis.

40-48 saati pek gecmemek lazim.

Eski if cilerdenim 🤪 baya video izledim hepsi ezberimde .
Genelde if uzerine bilimsel calismalar erkekler uzerinde yapilmis, o yuzden kimse tam net kadinlar yapsin yapmasin diyemiyor aslinda. Ama son yillarda iyice ortaya cikiyor. Hatta regl dongusunu yitiren kadinlara tedavi olarak yuksek kalorili ve de sik yiyecekleri diyetler veriyorlar. Denk geldim bi yerlerde sasirdim acikcasi, cok varmis.
Ben bu ay soylemedi ayip cok guzel regl oldum. O zaman bundan sonra keto degil dusuk karb besleneyim, bu vucut ritmimi bozmamaya ozen gostereyim diye dusundum. Karistirdim low carb mi if mi donguye zarar veriyordu. Biraz okuyqyim, bilgilerimi tazeleyeyim.

Hu hu 😁
Tartiya iki gun kala yeni hedefler koyalim mi 😁
Kuralci olup hergun en az 10bin adim ,kalori sayimi ve aksam menu paylasimi da mecburi diyelim mi 🙄

😬😬 kirbacli sana hediye gonderdi galiba😅
Aman aman hasta falan olmayalim.

Sen de git sicak bir dus al isin 😘

dikkt etcanim geçmiş olsun ,
baze
n beklemeden ilac almak daha iyi oluyor 😪

Günaydin
Erken uyudum dun

Adim sayimi ekleyim

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-23-20-33-41-833_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    Screenshot_2023-03-23-20-33-41-833_pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 17
Hu hu
Yine yok kimsecikler.
Iste 10bin adimi tamamladim 🤭 evdede bir 5bin atmayi hedefliyorum.
Hava kapali. Dun ki gibi olsaydi . Gerci cikabilirim yinede,kiz sayesinde

Niyetli degilim bugun. Is cok yogun,iyiki kalkamadim

Hu hu
Yine yok kimsecikler.
Iste 10bin adimi tamamladim 🤭 evdede bir 5bin atmayi hedefliyorum.
Hava kapali. Dun ki gibi olsaydi . Gerci cikabilirim yinede,kiz sayesinde

Niyetli degilim bugun. Is cok yogun,iyiki kalkamadim

Ay ben 2 bindeyim, bu telefon yanlisi sayiyor bencek 😜

10 bine evde tamamlarim ben de.

Bugun guzel bi gun ama. Sabah yanima 2 pogaca aldim, ve 1 tanesini biraktim yemedim, hem de hic ay yemeyim falan demeden, ac degildim o kadar yemedim, bu kadar. Iste benim hedefim bu . Insan gibi yemek 😜 ac degilsen yeme yani normal olarak dimi. Neyse basarili bir gun sayiyorum 🥰

Saatimi sarj edeyim en iyisi, telefonla olmuyor. 3 bindeymisim daha, inanmayin, o kadan tuvalete gittim geldim ofiste 😛

Saatle 10 bin yapip cikarmayi dusunuyorum, adim sayisi takinti yapsin istemiyorum. On binden sonrasi keyfine olsun 😉

Saatimi sarj edeyim en iyisi, telefonla olmuyor. 3 bindeymisim daha, inanmayin, o kadan tuvalete gittim geldim ofiste 😛

Saatle 10 bin yapip cikarmayi dusunuyorum, adim sayisi takinti yapsin istemiyorum. On binden sonrasi keyfine olsun 😉
Ayari yanlistir telefonun. Bende yarin eski saati bulacagim. Daha sarj almadim kendi saatime.
12bindeyim. Eve geldim sarjim bitmisti. Yeni taktim.
Kizlar disari cikip mini tur attik

Ay madem kalori saymaya basliyorum pazartesi, bir de yoga challenge ekleyeyim 😋

Buna basliyorum bugun, 30 gun boyunca her gun 1 video

Kaptanis benim plan
  • 10 bin adim
  • gunluk yoga videos
  • 3 gun agirlik
  • 1800 kalori gunluk, haftasonu artirirsam dengeleyip ortalama 1800de kalirim

Hello babies👋♥️

Sabah: yumarta salatasi ve 2 dilim ekmek
Oglen: omlet ve rucola
Aksam: karisik izgara ve minnacik dondurma
Adim: 11 bin

Bugun evi mis gibi yaptimm. Aksam disarda yedik kuzenlerle. Yarin sabah dizilerimi izlicem oglene alisveris zirti pirti var😅

X