Adenomyozis konusunda tecrübeli doktor

Aloonka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2015
52
8
36
Herkese merhaba. Kısa süre önce Histeroskopiyle Adenomyozis teşhisi konuldu. Yaş 35, gebelik düşündüğümden bununla savaşmak ve doğal yolla hamile kalmak istiyorum. Ümitsizliğe düşmek istemesem de internette okuduğum kadarıyla doğal yolla bu hastalıkla hamile kalmal bir hayli zormuş :KK43: internette birçok ilgili doktorlar görünüyor ancak tam olarak işinde ve özellikle bu hastalıkta İstanbul'da UZMAN bir prof. Doktor arıyorum. Rica ediyorum bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:
merhaba canım bende de var ama ben gecen yıl 7sene sonra kaldım erken dogumla kaybettim ama kalabildim 2 ay önce doktor var dedi,peki dogumdan sonra mı olmuştur dedim,hayır hemen olmaz daha önce vardır dedi,doktor gebeliğe engel değil dedi hatta aşılama yaptırdım iki kez tutmadı ama doktorum devlette yani uzman. özel de para için yaparlardı belki ama bir sakıncası yok dedi.

merhaba canım bende de var ama ben gecen yıl 7sene sonra kaldım erken dogumla kaybettim ama kalabildim 2 ay önce doktor var dedi,peki dogumdan sonra mı olmuştur dedim,hayır hemen olmaz daha önce vardır dedi,doktor gebeliğe engel değil dedi hatta aşılama yaptırdım iki kez tutmadı ama doktorum devlette yani uzman. özel de para için yaparlardı belki ama bir sakıncası yok dedi.
Doktorunuzun ismi nedir acaba

hatta tüp bebekte bazı doktorlar garanti olsun diye, iki ay geçici menepoza sokuyorlar dedi gitsin diye dedi.bende istanbulda brüksel tüp bebek merkezinde cem hocaya gideceğim.bir kere kaldım ama şu an kalamıyorum. yaşım 39 tabi ister istemez korkuyorum.

Doktorunuzun ismi nedir acaba
çam sakura şehir hastanesinde zeki bey. aşılamayı orda oldum.ama hakkım yok tüp bebek için o yüzden özele gideceğim.daha önceki özel de tüp bebek deneyimim oldu 3 kez ama düşük oldu.dogumu mayısta yaptım yani hemen olamaz dedi doktor.

çam sakura şehir hastanesinde zeki bey. aşılamayı orda oldum.ama hakkım yok tüp bebek için o yüzden özele gideceğim.daha önceki özel de tüp bebek deneyimim oldu 3 kez ama düşük oldu.dogumu mayısta yaptım yani hemen olamaz dedi doktor.
Çok geçmiş olsun

X