Adet düzensizliği

elanurks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
6
1
26
Merhabalar 6 yılık evliyim iki kızı var biri 5 yaşıda diyeri 14 aylık emziriyorum ikinci kızımdan sonra adetim çok düzensiz olmaya başladi 7 ay boyunca hiç adet görmedim 7 ayin sonunda bazen iki ay gecikirdi bazen de 3 ay emzirdigim için normal görürdü çevrem ve ben gene kimseyi takmayip doktora göründüm herhangi bir sorun olmadığını söylediler ilaç bille vermediler bende eve geldim ve artık en son adettimden sonra erken girmeye başladı tam dedm herhalde adettim düzeldi derken bu sefer de ayda iki defa girmeye başladım ve girdiğim zamanda uzun bir süre devam ederdi 10 güne kadar gene doktora göründüm gene birşey yok dediler niye böyle dediğim zamda düzelir dediler ama düzelmedi hatta daha kötü oldu daha adettime 11 gün varken 11 gün dediğimse girdiğim tarihlere göre hesapladım daha 11 gün varken girdim hiç bir belirti olmadan girdim sabah uyanırken sanki düşük yapmışım gibi affedersiniz yatağım bicamam hepsi kan çok korktum ilk kez bu kadar kan gördüm neyse doktora gittim ultrason kan tahlilleri bunlar temiz diyip beni eve gönderdiler ve eve geldim 10 günü geçti kurudum sonra ardından iki hafta geçti yani bir hafta kala baktım iç camirisimda leke neyse bu bir hafta devam etti ve oruca girdik dedim her halde bir kaç gün tek oruc yerim ama maalesef öyle olmadı bir hafta boyunca gelen lekeden sonra artık kan geldi bildiğimiz adet kanı ve şuan yaklaşık 20 gunnden fazla adettim doktora gidiyorum sorun olmadığını söylüyorlar sizcede bu ne olabilir böyle durum yasiyan varmı kusura bakmayın uzun yazdım ama hepsini baştan anlatmak istedim

X