Gebeliğe Hazırlık Adet gecikmesi.hamilelik belirtileri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

FNA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
39
25
22
Arkadaşlar adetim geçen ay baya düzene girmisti sadece 3gün gecikti 3.gün adet olmustum bu ay 12gün gecikti adetime 10gün kala kan vermiştim negatifti.Adet gecikmesinden sonra yani bundan 4-5gün once kaset test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadm ve de mide bulantısı,halsizlik,bel,sırt ve kasık ağrılarım oluyor.Hamile olabilir miyim?Bilgisi olanlar acil cevap yazabilir misinz?Tekrar kan versem nasil olur?

12 gün gecikmiş verim tabi. reglden 10 gün önce çıkması düşük ihtimal zaten. su an varsa çıkar.

Tamam teşekkür ederim.Insallah vardır.Yarın verecem insallah bi aksilik olmazsa

Sonuç ne çıktı acaba
Kan sonucu negatif çıktı ama hâlâ adet olmadım.Mide bulantısı ve ağrılarım devam ediyor anlamadım niye negatif çıktığı hala belirtileri devam ediyor ve adet te olamadım.Yine ara ara kahverengi leke geliyor.Kafam cok karışık abla yaa.Diğer pazartesiye kadar hala adet kan veririm tekrardan.Daha rahat olur kafam en azından.Niye böyle olmuş olabilir?

Kan sonucu negatif çıktı ama hâlâ adet olmadım.Mide bulantısı ve ağrılarım devam ediyor anlamadım niye negatif çıktığı hala belirtileri devam ediyor ve adet te olamadım.Yine ara ara kahverengi leke geliyor.Kafam cok karışık abla yaa.Diğer pazartesiye kadar hala adet kan veririm tekrardan.Daha rahat olur kafam en azından.Niye böyle olmuş olabilir?
Düzenli adet gören biri olarak en geç 15 martta adet olmam lazımdı. 7sinde hafif kırmızı 2 günlük az gelen lekelenmem oldu. İdrarda negatif çıktı. 15inde idrar negatif. 18inde kan verdim yine negatif çıktı. 22 si idrar yaptım yine negatif. Bugün ise kanda beta hcg 131 çıktı. Sanırım geç döllenme oldu pazartesi tekrardan değer kontrolü için kan vericem

Düzenli adet gören biri olarak en geç 15 martta adet olmam lazımdı. 7sinde hafif kırmızı 2 günlük az gelen lekelenmem oldu. İdrarda negatif çıktı. 15inde idrar negatif. 18inde kan verdim yine negatif çıktı. 22 si idrar yaptım yine negatif. Bugün ise kanda beta hcg 131 çıktı. Sanırım geç döllenme oldu pazartesi tekrardan değer kontrolü için kan vericem
Bende 13unde olmam gerekiyordu olmadım. Bugün 19.gunum hala olmadım. 7.gun idrar testi negatif.10.gün kan verdim negatif. 16.gun idrar negatif. Bekleyeceğim. 21.gun idrar da çıkmazsa doktora tekrar kan için gideceğim

• Beğen
Reactions: FNA
Bende 13unde olmam gerekiyordu olmadım. Bugün 19.gunum hala olmadım. 7.gun idrar testi negatif.10.gün kan verdim negatif. 16.gun idrar negatif. Bekleyeceğim. 21.gun idrar da çıkmazsa doktora tekrar kan için gideceğim
Hmm anladm abla.benimde kanda çıkmadı ama hala adet te olmadm.olmazsa pazartesi kan verecem.Insallah ikimizde hamişizdir.Allah gönlünüze gore versin insallah.

X