Adet gecikmesi silik çizgi

Lekirdek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
133
25
26
Kızlar merhaba SAT 13 Aralık,reglim 4 gün gecikti kasık ağrım var dün gece kaset test yaptım silik çizgi çıktı, bugün erken gebelik yaptım yine silik bir çizgi çıktı geçen ay kimyasal yaşamıştım yine aynısı olmasından korkuyorum açıkçası bu kadar geç kalmaya silik çizgi çıkması normal mi acaba yanıtlarsanız çok sevinirim çizgi koyulaşırsa kan vereceğim.teşekkürler şimdiden

Eklentiler

• ECC22C4C-EA8A-4763-B199-1599A59337E8.jpeg
    ECC22C4C-EA8A-4763-B199-1599A59337E8.jpeg
    33,1 KB · Görüntüleme: 375
  • 439CC8D7-BA16-48E0-9F95-BADB0154AAFF.jpeg
    439CC8D7-BA16-48E0-9F95-BADB0154AAFF.jpeg
    22,6 KB · Görüntüleme: 367
Kızlar merhaba SAT 13 Aralık,reglim 4 gün gecikti kasık ağrım var dün gece kaset test yaptım silik çizgi çıktı, bugün erken gebelik yaptım yine silik bir çizgi çıktı geçen ay kimyasal yaşamıştım yine aynısı olmasından korkuyorum açıkçası bu kadar geç kalmaya silik çizgi çıkması normal mi acaba yanıtlarsanız çok sevinirim çizgi koyulaşırsa kan vereceğim.teşekkürler şimdiden
Ben Hamile kaldığımı böyle öğrendim büyük ihtimalle hamilesiniz hayırlı olsun 🌸

Benim de Sat 13 Aralık tı

Ben Hamile kaldığımı böyle öğrendim büyük ihtimalle hamilesiniz hayırlı olsun 🌸
Gerçekten mi hayırlı olsun sizede 🙏🏻 ömrü uzun ve sağlıklı olsun 🙏🏻 sizde mi 4.gün gecikmede böyle bir çizgiyle öğrendiniz acaba ve kan testini ne zaman verdiniz verdiğinizde kaç çıktı çok soru sordum kusura bakma 🙈

Gerçekten mi hayırlı olsun sizede 🙏🏻 ömrü uzun ve sağlıklı olsun 🙏🏻 sizde mi 4.gün gecikmede böyle bir çizgiyle öğrendiniz acaba ve kan testini ne zaman verdiniz verdiğinizde kaç çıktı çok soru sordum kusura bakma 🙈
Çok teşekkür ederim cümlemize inşallah gebelik testim sizin gibi silik çıkınca hemen kan verdim 193 çıktı. Sizde yarın verin büyük ihtimalle çıkar 🥰

10 dk içinde çift çizgi olduysa büyük ihtimal pozitif oluyor

Çok teşekkür ederim cümlemize inşallah gebelik testim sizin gibi silik çıkınca hemen kan verdim 193 çıktı. Sizde yarın verin büyük ihtimalle çıkar 🥰
Evet evet ilk dakikalarda çıktı 10 dakikadan sonra rengi daha da netleşti sizin adınıza çok sevindim umarım bende güzel bir sonuç alırım çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

Kızlar ben de 3 ocakda adet oldum dün test yapım dedim bel ağrım falan var diye silik ama belli ediyor böyle çıktı bugün de ufaktan kanamam geldi adet oldum galiba bilmiyorum pembe geliyor napcam pazartesi kadar beklim diyorum ama Kasım ayında da düşük yaşadım o yüzden bilemedim şuan

Eklentiler

• IMG-20240202-WA0020.jpeg
    IMG-20240202-WA0020.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 212
Kızlar ben de 3 ocakda adet oldum dün test yapım dedim bel ağrım falan var diye silik ama belli ediyor böyle çıktı bugün de ufaktan kanamam geldi adet oldum galiba bilmiyorum pembe geliyor napcam pazartesi kadar beklim diyorum ama Kasım ayında da düşük yaşadım o yüzden bilemedim şuan
Merhaba kan testi verin bence istiyorsanız umarım vardır 😊

Merhaba kan testi verin bence istiyorsanız umarım vardır 😊
Bilmiyorum 10 dk sürmeden 2 çizgi de net kırmızı oldu belli etti ama ertesi gün adet oldum işin tuhaf yanı zerre sancım yok bugün gene test yapcam öğleden sonra kan verim dedkm bilmiyorum bende ne yapacağımı

X