Adet gecikmesi yaşadım adet oldum fakat sık idrara çıkmaya başladım acaba gebelik ihtinali var mı

Nurse99

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2021
282
181
Kızlar ben 17 aralıkta 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum Ocak 7 de adet oldum 11 gün sürdü ve o gün bitiminde korunmasız ilişkim oldu 17 ocak bir iki gün sonra tekrar bi kanama daha oldu 5 6 gün sürdü bitti. Şubat ayında adet gecikti test falan yaptım ama negatif kan testi de öyle 2 hafta önce 0.79 çıkan beta hcg adet gecikince yaptırdığım 0.200 lerde çıkmış oda negatif adet söktürücü verdi 3 gün falan kullandım neyse dedim dursun ne olur ne olmaz sonrasında hala gelen giden yok Progestan içtim tekrar gidecektim doktora adet olmuşum 12 Şubat ama sık sık idrara çıkmaya başladım üstelik gaz şikayetlerim vardı ondan şüphelenmiştim işin özü kanama yaşayıp adet olan var mı bende ihtimal var mıdır? Beni umudu kestim ama şu sık idrara çıkma durumu şüphelenirdi beni?

Kızlar ben 17 aralıkta 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum Ocak 7 de adet oldum 11 gün sürdü ve o gün bitiminde korunmasız ilişkim oldu 17 ocak bir iki gün sonra tekrar bi kanama daha oldu 5 6 gün sürdü bitti. Şubat ayında adet gecikti test falan yaptım ama negatif kan testi de öyle 2 hafta önce 0.79 çıkan beta hcg adet gecikince yaptırdığım 0.200 lerde çıkmış oda negatif adet söktürücü verdi 3 gün falan kullandım neyse dedim dursun ne olur ne olmaz sonrasında hala gelen giden yok Progestan içtim tekrar gidecektim doktora adet olmuşum 12 Şubat ama sık sık idrara çıkmaya başladım üstelik gaz şikayetlerim vardı ondan şüphelenmiştim işin özü kanama yaşayıp adet olan var mı bende ihtimal var mıdır? Beni umudu kestim ama şu sık idrara çıkma durumu şüphelenirdi beni
Sık idrara çıkma erkn gebelik belirtisinde yok maalesef ben her iki gebeligimde de 6. Aydan sonra sik idrara çıkma proglemi yaşadım siz adet olmussunuz hamile olma ihtimaliniz çok dusuk üzgünüm umarım en kısa zamanda hamile kalırsınız çok kafaya takmayin bende iki sene boyunca korunmadigim halde kalamadim en son stresten olabilir dedi doktor bende bosverdim dusunmemeye başladım ve sonra bi gün hamile olduğumu öğrendim sizde kafaniza takmayin.

Sık idrara çıkma erkn gebelik belirtisinde yok maalesef ben her iki gebeligimde de 6. Aydan sonra sik idrara çıkma proglemi yaşadım siz adet olmussunuz hamile olma ihtimaliniz çok dusuk üzgünüm umarım en kısa zamanda hamile kalırsınız çok kafaya takmayin bende iki sene boyunca korunmadigim halde kalamadim en son stresten olabilir dedi doktor bende bosverdim dusunmemeye başladım ve sonra bi gün hamile olduğumu öğrendim sizde kafaniza takmayin.
Haklısınız çok teşekkür ederim Rabbim size bağışlasın evladınızı❤

X