Adet gecikmesi

yukodam

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
183
74
Kızlar merhaba ben bu ay ilk defa ovulasyon testi denedim ve 12 nisanda çift çizgiyi gördüm 13 nisanda ise silikleşti normal şartlarda yumurtlamadan 14 gün sonra adet olmam gerekirken olmadım idrar testi yaptım negatif gecikmenin 3. Günü kan verdim oda negatif çıktı şuan gecikmenin 7. Günündeyim ve hala adet belirtim yok yaklaşık 10 gündür beyaz akıntım var sürekli adet oldum sanıyorum bakıyorum akıntı. Bu şekilde gecikmesi olup hamile olduğunu öğrenenler varmı yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar merhaba ben bu ay ilk defa ovulasyon testi denedim ve 12 nisanda çift çizgiyi gördüm 13 nisanda ise silikleşti normal şartlarda yumurtlamadan 14 gün sonra adet olmam gerekirken olmadım idrar testi yaptım negatif gecikmenin 3. Günü kan verdim oda negatif çıktı şuan gecikmenin 7. Günündeyim ve hala adet belirtim yok yaklaşık 10 gündür beyaz akıntım var sürekli adet oldum sanıyorum bakıyorum akıntı. Bu şekilde gecikmesi olup hamile olduğunu öğrenenler varmı yardımcı olursanız sevinirim
Evet canim var tabi o yüzden bir kaç gün daha bekle tekrar kan ver ve kadın doğuma görün. İnşallah güzel haberler verirsin

Geç döllenme olabilir demektir bu

Evet canim var tabi o yüzden bir kaç gün daha bekle tekrar kan ver ve kadın doğuma görün. İnşallah güzel haberler verirsin
Ay böyle şeyler duydukça tekrar umudum yeşeriyor çok teşekkür ederim yorumun için

Yok canım öyle düşünme ya geç döllenmedir yada kist olabilir
Bakalım hayırlısı artık canım adet olursam bi kadındoğuma görüncem hormonlarıma da bakılabilsin diye onu bekliyorum

Adetim tam 52 gün sonra idrar testi pozitifti
En son adetim 25 mayıstı
10 Temmuz gibi idrar testi pozitifti
Geç döllenmeymiş doktorum öyle söylemişti
Yaa geç döllenme hakkında bi fikrim yok yardımcı olur musum nolur?
Son adetim 18 mayıstı. Bugün 1temmuz hala hiç bir leke bile yok. 3gün önce kan testim negatif cıktı. Kanda daha sonra belli olurmu acaba?

Yaa geç döllenme hakkında bi fikrim yok yardımcı olur musum nolur?
Son adetim 18 mayıstı. Bugün 1temmuz hala hiç bir leke bile yok. 3gün önce kan testim negatif cıktı. Kanda daha sonra belli olurmu acaba?
Geç döllenmedir benimki gibi 10 temmuz gibi gebelik varsa idrar testinde çıkar ardından kan testindede çıkar

Sen tam olarak nr zaman öğrendin kaç gün gecikmişti detaylı anlatabilir misin
23 Mayıs son adet tarihimdi
Haziranda adet olmadım sonrasında idrar ve kan testi yaptırdım sürekli çıkmadı
Temmuz ayının ortasına doğru idrarda pozitifi görmüştüm

X