Adet gecikmesinde 3.gün idrar testleri negatif??

yuruyen paranoyak_

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
19
7
24
Kızlar 31-33 günde bir adet görüyorum şuanda adetimin gecikmesinde 3.gün ve idrar testlerim negatif çıkıyor. Psikolojik de olabilir hava değişimi stres hepsi etkileyebilir biliyorum ama işte insan maalesef kafaya takıyor.
Belirti olarak yaşadığım şey ara ara gelen adet ağrısı ve çok hafif göğüs ağrısı yani dolgunluk gibi başka da bir şey yok
2 hafta önce kanımda enfeksiyon çıkması üzerine doktorum ilaç yazabilmek için kanda beta hcg bakmıştı sonuç 1.20 çıkmıştı yani negatif.Ama hala adet olamadım.
Sabah ilk idrarımla test yaptım sanki silik çizgi var gibi ama kuruma çizgisi de olabilir bilmiyorum. Yani bu şekilde beta değeri olan idrar testleri negatif çıkıp sonradan adet gecikmesinden çok uzun süre sonra pozitif gören oldu mu aranızda yardımcı olabilir misiniz?

Kızlar 31-33 günde bir adet görüyorum şuanda adetimin gecikmesinde 3.gün ve idrar testlerim negatif çıkıyor. Psikolojik de olabilir hava değişimi stres hepsi etkileyebilir biliyorum ama işte insan maalesef kafaya takıyor.
Belirti olarak yaşadığım şey ara ara gelen adet ağrısı ve çok hafif göğüs ağrısı yani dolgunluk gibi başka da bir şey yok
2 hafta önce kanımda enfeksiyon çıkması üzerine doktorum ilaç yazabilmek için kanda beta hcg bakmıştı sonuç 1.20 çıkmıştı yani negatif.Ama hala adet olamadım.
Sabah ilk idrarımla test yaptım sanki silik çizgi var gibi ama kuruma çizgisi de olabilir bilmiyorum. Yani bu şekilde beta değeri olan idrar testleri negatif çıkıp sonradan adet gecikmesinden çok uzun süre sonra pozitif gören oldu mu aranızda yardımcı olabilir misiniz?
Benim geçen ay 3 gün gecikti ama sonrasında regl olmuştum normalde 26 27 de bir regl olurum 6 gün sürer ama bu ay ilk defa 6 gün gecikti göğüs agrim çok var kasıklarıma sancı giriyo regl le ayni belirtiler. Test yapmadım 1 hafta gecikince mi test yapılıyordu acaba

Benim geçen ay 3 gün gecikti ama sonrasında regl olmuştum normalde 26 27 de bir regl olurum 6 gün sürer ama bu ay ilk defa 6 gün gecikti göğüs agrim çok var kasıklarıma sancı giriyo regl le ayni belirtiler. Test yapmadım 1 hafta gecikince mi test yapılıyordu acaba
Şuan da yapsan çıkar zaten sonuç kuzum ben ilk hamileliğimde tam adet günümde görmüştüm iki tane güzeller güzeli çizgiyi sende bi şansını dene bence

Böyle olanlar illaki vardır ama herkeste çok farklı.
3 gün gecikme çok değil.

Bana göre uzun çünkü normalde şaşmaz adetlerim düzenlidir genelde geç olmam da erken olurum bugün testimi tekrarlayacağım bakalım sonuç ne olucak hislerim gebelikten yana ama bakalım eğer olursa süpriz bir gebelik olacak

İnşallah olur tabi yanlış anlamayın. Sizin adınıza çok sevinirim. Ama genele göre 3 gün gecikme olabiliyo. Maalesef gecikme oluncada septomlar gebelikle uyuşabiliyor.

antibiyotik kullandıysanız adeti geciktirebiliyor ama inşallah istiyorsanız hamilesinizdir son durum nedir

Adet gecikmesinin 7.günde başladı reglim.aslında 3 tane pozitif test bir tane negatif test vardı onlar beni çok yanılttı ama sonunda adet oldum
Kimyasal gebeliktir belki demek ki önümüzdeki aylarda gebelik olasılığınız yüksek ben iki hamileliğimi de kimyasal gebelik geçirdiğim ayın peşinde yaşadım Rabbim gönlünüze göre versin gebelik istiyorsanız folik asite başlayın tavsiyem

X