Adet günüm geçti test negatif

Papatyaguluu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2023
1.287
1.480
24
Merhabalar regl günüm 8gün geçti göğüslerim ilk defa bu kadar şişti bugün gebelik testi yaptım 2tane hemde negatif çıktı ama bugün idrarda koku be süt gibi akıntı da oluştu ne yapmam gerek doktora da gittim kan testi yapmak istedim normal diyip gönderdi doktor

Merhabalar regl günüm 8gün geçti göğüslerim ilk defa bu kadar şişti bugün gebelik testi yaptım 2tane hemde negatif çıktı ama bugün idrarda koku be süt gibi akıntı da oluştu ne yapmam gerek doktora da gittim kan testi yapmak istedim normal diyip gönderdi doktor
Muayne etmedimi ?

Hayır çok gıcık biriyidi alaycı konuştu adet günün geçti dedim mevsimsel olabilir stresten dedi 45gğne kadar normalmiş sonrasında korkmamız lazımmış hiç hamilelik şüphesi var mı diye sormadı bile şikayatçi de oldum zaten

Merhaba eğer idrarda ve akıntı da koku varsa enfeksiyon var muhtemelen başka bir doktora gitmenizi tavsiye ederim. Eğer hamilelik yok ise bu yüzden gecikmiş olabilir

Ama enfeksiyon var ise idrar yapmada zorluk olması gerekmiyor mu

Merhaba, benimde adetim 5 gün gecikti çok fazla bel ağrım var ve akıntım oluyor çok fazla başka da bir belirtim yok. Bugün test yaptım ama negatif çıktı sizce de beklemeli miyim biraz

Eklentiler

• C302995A-25F0-47C0-9ED7-C12B232F27BC.jpeg
    C302995A-25F0-47C0-9ED7-C12B232F27BC.jpeg
    120,7 KB · Görüntüleme: 31
  • C14DD86A-3D66-49C1-B50A-C144C0DF6927.jpeg
    C14DD86A-3D66-49C1-B50A-C144C0DF6927.jpeg
    148,3 KB · Görüntüleme: 28
X