Aile Planlaması Adet kanamasimi yerleşmemi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.709
2.450
Merhaba arkadaslar bu sefer kendim icin sormuyorum cok sevdigim bir arkadasim icin soruyorum ..

kendisi Duphaston kullaniyor ve 28.01.22 adet olmustu adeti 2 gün sürdü ve kesildi bugun13.02.22 tekrar pembemsi ve kahve rengi arasi bi kanamasi oldugunu söyledi uzun zamandir bel agrisi ve gögüs agrisi var arkadasimin , affiniza siginarak resim koycam buraya ayretten hamilelik testi negatif ,sizin tahmininizi bekliyoruz kendi tecrübelernize dayaranak yorumlarsaniz seviniriz lütfen resimden tiksiniyorsaniz bakmayabilirsiniz simdiden tskler.

Eklentiler

• IMG-20220213-WA0002.jpg
    IMG-20220213-WA0002.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 38
Kadınlarda yerleşme kanaması meydana geldiği günden 5 ya da 6 gün sonra test yapılması ile gebelik sonucu öğrenilebilir. Ancak evde uygulanan ve idrar numunesi ile yapılan testlerin tercih edilmesi durumunda birkaç gün daha beklemek gerekebilir.

Kadınlarda yerleşme kanaması meydana geldiği günden 5 ya da 6 gün sonra test yapılması ile gebelik sonucu öğrenilebilir. Ancak evde uygulanan ve idrar numunesi ile yapılan testlerin tercih edilmesi durumunda birkaç gün daha beklemek gerekebilir.
Suan biraz daha koyulastigini söyledi bana kanamasinin sizce normalmidir bu durum? Daha adetine cok var aslinda

İnternetten baktım duphaston adet söktürücü ondan kaynaklı gelmiş olabilir
Evet bende kullaniyorum ama duphastonu birakinca geliyor alinca gelmiyor biraktikdan 10 gün sonra adet oluyorsun duphastonla bu ayin 28 inde arkadasim adet olmasi lazimken tamda suanda öyle kisa kisa kanamalari oluyor cok ilginc kendisinin sabit bi doktoruda malesef yok napicagni bilmiyor suan

Arkadaslar kanamali bir resim vardi kaldirildi burada insanlar fikir alisverisi yapiyor heeer konuda aldatilan cocugu olmayan siddet gören burda türlü konular aciliyor cünkü insanin ici icini yiyior yasayan anca bilir. Fakat söyle bisey var ben buraya bisey paylasiyorsam önden zaten uyarmisim mideniz almiyosa bakmayin niye bakiyosunuz? Niye almak istedigim cevaplara burdan engel oluyosunuz hepiniz kadinsiniz yaziklar olsun ya resimler kalkti muradiniza erin ama yanlis yarin birgünde sizin derdiniz olur biz burdan kaldirtiriz rahat olun yani kadinsiniz yani kadin kadina nasil böyle nefret edebilir böyle bir cağda anlam veremiyorum

Sizde oldu mu yerleşme kanaması?

Arkadaslar kanamali bir resim vardi kaldirildi burada insanlar fikir alisverisi yapiyor heeer konuda aldatilan cocugu olmayan siddet gören burda türlü konular aciliyor cünkü insanin ici icini yiyior yasayan anca bilir. Fakat söyle bisey var ben buraya bisey paylasiyorsam önden zaten uyarmisim mideniz almiyosa bakmayin niye bakiyosunuz? Niye almak istedigim cevaplara burdan engel oluyosunuz hepiniz kadinsiniz yaziklar olsun ya resimler kalkti muradiniza erin ama yanlis yarin birgünde sizin derdiniz olur biz burdan kaldirtiriz rahat olun yani kadinsiniz yani kadin kadina nasil böyle nefret edebilir böyle bir cağda anlam veremiyorum
Canım özelden bana atabilirsin.

X