Adet mi ? Yerleşme kanaması mı ?

merveogrtmnn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
271
111
Merhaba kızlar bugün adet günümdü adetlerim çok düzenlidir bugün lavaboda peçeteye silince kahve pembe akıntı bulaştı ve adet olacak gibi sancılar geliyor ama asla devamı gelmiyor adet gününde yerleşme kanaması olan var mı ?

Merhaba benimde adetim 4 gün var lavaboya gittim hafif bi kan pırtımı geldi. Hasta oluyorum sandım ama sabahtan belli başka hicbirsey yyok hafif bi adet olacakmış gibi vücudumda kasılma oluyor karnımda birde sivilce bir kaç tane çıkmış testte yapmadım adet olcam diye sizce nedir bu

Merhaba kızlar bugün adet günümdü adetlerim çok düzenlidir bugün lavaboda peçeteye silince kahve pembe akıntı bulaştı ve adet olacak gibi sancılar geliyor ama asla devamı gelmiyor adet gününde yerleşme kanaması olan var mı ?
Merhaba, durumunuz nedir ? Reglime 7 gün vardı dünden beri kahverengi küçük küçük lekelenmelerim vardı. Bugün iki peçetelik pembe kanama geldi pembemsi. Çok kırmızı değil. Sonra tekrar kahverengi ye döndü şuanlık bir şey yok

Ya benimde adetime 4 gün vsr ama.kanamam olmuş

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi

Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim boşalma olmadı 24 saat içinde postpil içtim 1 hafta sonra erkek gebelik testi yaptık negatif çıktı 28i adet günüm ağrı ve kramp oldu bugün 29u dizimde bi ağrı noldu ve pembe kanamam oldu ve durdu hemile olma ihtimalim ne çok tedirginim.

X