Jinekoloji adet sonrası kanama

Damla1655

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
3
0
32
Selam iyi günler arkadaşlar benim adet gecikmem oldu eylül 'ün 11 inde adet gördüm 1 hafta sürdü adet sonrası bitimine doğru kahve rengi olur ya normal bir şekilde oldum lakin adetim tam bitti derken 1 hafta boyunca pembemsi renkte hafif kanamam oldu 4 5 gün önce kesildi fakat 29 Eylül deyani bu sabah tekrar pembemsi bir kanama daha geldi ama bütün bunlar sadece lavaboya gittiğimde peçeteye sildiğimde geliyor pedi batmıyor ve ara ara kasıklarımda kramplar oluyor bel ağrım oluyor nedeni nedir acaba korkuyorum artık kötü bir şey çıkacak diye bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Selam iyi günler arkadaşlar benim adet gecikmem oldu eylül 'ün 11 inde adet gördüm 1 hafta sürdü adet sonrası bitimine doğru kahve rengi olur ya normal bir şekilde oldum lakin adetim tam bitti derken 1 hafta boyunca pembemsi renkte hafif kanamam oldu 4 5 gün kesildi fakat 29 Eylül deyani bu sabah tekrar pembemsi bir kanama daha geldi ama bütün bunlar sadece lavaboya gittiğimde peçeteye sildiğimde geliyor pedi batmıyor ve ara ara kasıklarımda kramplar oluyor bel ağrım oluyor nedeni nedir acaba korkuyorum artık kötü bir şey çıkacak diye bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Merhaba benzer durum bende de var 20 gündür kanamam durmuyor ara ara kahverengi geliyordu pıhtılı da geldiği oldu. Şimdi tamamen adet kanamasına döndü. Bir çare bulabildiniz mi 2 ilaç kullandım işe yaramadı şimdi doktor yasmine başlattı ama çok korkuyorum

X