Adete 5 gün kala Beta hcg 21.3

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
721
546
Merhaba arkadaşlar.
Adetime 5 gün var. Yumurta çatlama tarihi 31 ağustos. Erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Kan verdim sabah, sonucum 21.3 çıktı. Bazı yerlerde bu değerin çok düşük olduğu, gebeliğin devam etmeyeceği yazıyor. Sizce çok mu düşük bu değerler? İlk gebelik olduğu için hiçbir fikrim yok, bilgilendirebilir misiniz?

2 gün sonra tekrar beta hcg baktirin. Eger 2 katina cikmissa saglikli bi gebelik soz konusu. 2 katina cikmiyorsa da doltorunuzu dinlersiniz.

Merhaba arkadaşlar benim testime de bakabilir misiniz iki gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı gebelik bugun erken gebelik testi bu şekilde çıktı

Eklentiler

• 28DD8A31-0013-45E8-92C8-EA241D17ED47.jpeg
    28DD8A31-0013-45E8-92C8-EA241D17ED47.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 166
  • 3D062F92-6770-4F4B-B565-CCFB72DD2557.jpeg
    3D062F92-6770-4F4B-B565-CCFB72DD2557.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 168
Merhaba arkadaşlar.
Adetime 5 gün var. Yumurta çatlama tarihi 31 ağustos. Erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı. Kan verdim sabah, sonucum 21.3 çıktı. Bazı yerlerde bu değerin çok düşük olduğu, gebeliğin devam etmeyeceği yazıyor. Sizce çok mu düşük bu değerler? İlk gebelik olduğu için hiçbir fikrim yok, bilgilendirebilir misiniz?
Adet gününe 5 gün varken güzel bir değer gibi geldi bana 2 gün sonra tekrar kan ver artışa bak

Merhaba arkadaşlar benim testime de bakabilir misiniz iki gün önce kan testi yaptırdım çıkmadı gebelik bugun erken gebelik testi bu şekilde çıktı
Çok emin olamasamda hafif bir çizgi var gibi duruyor adet gününüze kaç gün var?

Adetime 10 gün var ama benim yumurtlamam adetten hemen sonra oluo yumurtlamaya göre hesaplarsam beş gün var
En kesin sonuç kan testi aslında adet gecikmedikçe bu kaset testlerde tam doğru sonucu vermiyor ben o yüzden hiç kaset test yapmadım hep kan verdim

Adetime 10 gün var ama benim yumurtlamam adetten hemen sonra oluo yumurtlamaya göre hesaplarsam beş

Adetime 10 gün var ama benim yumurtlamam adetten hemen sonra oluo yumurtlamaya göre hesaplarsam beş gün var
Ben de hayalet bir çizgi var gibi gördüm ama kesin sonuç için adete biraz daha yakın zamanda erken gebelik testi yapabilirsiniz. Ben bugün erken gebelik testi ile silik çizgi gördüm, adete 5 gün var

X