Adetimin son günü ilişki yaşadım hamile olabilir miyim

Civcivphoneix

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
10
1
26
3 gün önce adetimin son günüydü hafif kanama ve lekelenmeler vardı, erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, içime boşaldı ama hemen sonrasında duş aldım ve hemen ardından 1-2 damla idrarımı da yaptım. Erken gebelik testi yaptırsam şimdiden belli olur mu? Erken gebelik testleri ilişkiden en erken 1 hafta sonra belli oluyormuş ama benim gebelik gibi bir planım yok korkuyorum. Ertesi günü hapı almayı düşündüm ama daha geçen hafta aldım, ne yapabilirim acaba?

3 gün önce adetimin son günüydü hafif kanama ve lekelenmeler vardı, erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, içime boşaldı ama hemen sonrasında duş aldım ve hemen ardından 1-2 damla idrarımı da yaptım. Erken gebelik testi yaptırsam şimdiden belli olur mu? Erken gebelik testleri ilişkiden en erken 1 hafta sonra belli oluyormuş ama benim gebelik gibi bir planım yok korkuyorum. Ertesi günü hapı almayı düşündüm ama daha geçen hafta aldım, ne yapabilirim acaba?
Olabilirsin madem korkuyorsun neden korunmuyorsun

Erken gebelik testi de adete yakın anca çıkar. Olabilir hamilelik riske atman hata

Olabilirsin adet sonrası atık yumurtalar olduğu için ihtimal var, çok insan var adetten hemen sonra hamile kalan. Ayrıca madem gebelik gibi bir planınız yok korunmayı deneyebilirsiniz...

Adetliyken ilişkiye girilmez bu bir enfeksiyondan ölmek mi derdjn anlamadım ayrıca her hafta ilişki yaşayıp ertesi gün hapı kullanmak korunma yöntemi değil. Erkek arkadasin neden içine boşalıyor ... Hiçbir hamilelik testi bu haftada çıkmaz buda ayrı ne diyim.hem korkuyorsun hem yaşıyorsun degisik zevk

Ayrıca dus almak ile. Gebeliği engellemek imkansız. O spermin hızını bir bilsen keşke. İdrar yapmak ile ilişkisi nedir onu da anlamadim nerden tutsam elimde kaliyor

Tabiki hamilelik riskin var hadi onu geçtim hem dini hem tıbbi açıdan hastayken ilişkiye girmek çok tehlikeli ve enfeksiyon riski çok yüksek lütfen bişelerin sonucunu düşünerek hareket edin. Gebelik testinde de çıkmaz hastalığına yakın belki çıkar o da

Duş başlığını maximum seviyeye getir ve vajinanı araba yıkar gibi yıka. Kiri pası spermi barındırmaz ilk gün ki gibi olursun :KK51:

Sizi akıllılar. Korunmayın gelişine oynayın sonra burda konu açıp kan tahlili isteyin. Yok yaağğ

Arkadaş zaten korunmadığının farkında, gebe olma ihtimali oldugunu sezmiş ayrıca ertesi gün hapının tehlikeli oldugunu da biliyor ki kullanmaktan çekinmiş ve buraya konu açmış sayın vampir kadınlar aman birini azarlamak için hiç vakit kaybetmeyin anonimken bile belki nickiniz değerlenir diye mi artık yardırın önünüze gelene. Cevabı biliyorsan yaz çık ayıplama bilmiyorsan hiç yorum yazma bi garipsiniz gerçekten 😅 konu sahibi malesef ben hiiç bilmiyorum bu işleri umarım hamile değilsinizdir.

Öyle hamile kalınmaz içine bosalmasaydı kalırdın 🤣
Ella gecen aldıysan ve almak istemiyorsan hamile olurda kalırsan kürtaj yaptırırsın 😉

Adetliyken ilişkiye girilmez bu bir enfeksiyondan ölmek mi derdjn anlamadım ayrıca her hafta ilişki yaşayıp ertesi gün hapı kullanmak korunma yöntemi değil. Erkek arkadasin neden içine boşalıyor ... Hiçbir hamilelik testi bu haftada çıkmaz buda ayrı ne diyim.hem korkuyorsun hem yaşıyorsun degisik zevk
Normalde adetimin son günüydü kanamam gelmiyordu ve adetim bitti diye duşta almıştım bu yüzden ilişkiye girebildim. Normalde ertesi gün hapını tabikide korunma yöntemi olarak kullanmıyorum ama o esnada öyle birşey yapamadık yani. Daha sonrasında eczaneye gidip erken gebelik testini sordum ve adetiniz geçtiyse normalide sonuç verir dedi eczacı ve normal gebelik testi yaptım negatif çıktı

Tabiki hamilelik riskin var hadi onu geçtim hem dini hem tıbbi açıdan hastayken ilişkiye girmek çok tehlikeli ve enfeksiyon riski çok yüksek lütfen bişelerin sonucunu düşünerek hareket edin. Gebelik testinde de çıkmaz hastalığına yakın belki çıkar o da
Arkadaşa da dediğim gibi normalde adetimin son günüydü kanamam gelmiyordu ve adetim bitti diye duşta almıştım bu yüzden ilişkiye girdim ama ilişkiden birkaç saat sonra regl gibi kanamam geldi. siz gebelik testinde çıkmaz demişsinizde ben eczaneye gidip erken gebelik testini sordum, adetiniz geçtiyse normalide sonuç verir dedi eczacı ve 2 tane normal gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaş zaten korunmadığının farkında, gebe olma ihtimali oldugunu sezmiş ayrıca ertesi gün hapının tehlikeli oldugunu da biliyor ki kullanmaktan çekinmiş ve buraya konu açmış sayın vampir kadınlar aman birini azarlamak için hiç vakit kaybetmeyin anonimken bile belki nickiniz değerlenir diye mi artık yardırın önünüze gelene. Cevabı biliyorsan yaz çık ayıplama bilmiyorsan hiç yorum yazma bi garipsiniz gerçekten 😅 konu sahibi malesef ben hiiç bilmiyorum bu işleri umarım hamile değilsinizdir.
Çok teşekkür ederim bencede ayıplamak yerine cevabı biliyorsanız yazın niye bu kdar yorum yapıyorsunuz ki tekrardan sağol 😅 bu arada daha sonrasında 2 defa test yaptırdım ve negatif çıktı değilim yani heralde

X