Adetken büyük parça gelmesi

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
23
29
Merhabalar 10 agustosta tatile gittik tam da adet donemime denk geldi bende agustosun 8inden 13 une kadar primolut adet geciktirici kullandim.Bu sabah adet oldum ve adetle beraber büyük bi parca gelmisti zar gibiydi biraz sertti acikca korktum başına boyle bisey gelen varmi bi kac yere baktim parca diyende var düşük olabilir diyende lutfen bilen biri varsa yardim etsin.

öncelikle çok geçmiş olsun. benimde geçtiğimiz ay aynısı oldu. hatta çok aşırı da sancım oldu. ilk başta regli oldum sandım fakat sonradan kan gelmedi. doktoruma sorduğumda gebelik testi yaptırmamı söyledi yaptırdım ve değerim yüksek çıktı. sonrasında tekrar yaptırdığımda değerlerim artık düşmeye başlamıştı. doktorumda bunun bir düşük olduğunu söyledi. sizde bir an önce test yaptırın. eğer düşük yaşamışsanız parça kalmış olabilir doktorunuzun kontrolü gerekli olabilir. tekrardan geçmiş olsun...

öncelikle çok geçmiş olsun. benimde geçtiğimiz ay aynısı oldu. hatta çok aşırı da sancım oldu. ilk başta regli oldum sandım fakat sonradan kan gelmedi. doktoruma sorduğumda gebelik testi yaptırmamı söyledi yaptırdım ve değerim yüksek çıktı. sonrasında tekrar yaptırdığımda değerlerim artık düşmeye başlamıştı. doktorumda bunun bir düşük olduğunu söyledi. sizde bir an önce test yaptırın. eğer düşük yaşamışsanız parça kalmış olabilir doktorunuzun kontrolü gerekli olabilir. tekrardan geçmiş olsun...
Ben geliyor kan normal adet oluyorum

X