Adetle Birlikte Beyaz Parça Gelmesi

Dlkom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2017
148
82
31
Merhaba arkadaslar ben dun aksam adet oldum dün aksam kanli akinti seklinde geldi adetim pedime hic gelmedi tuvalet kagidina geldi ve kahverengi ile kirmizi karisik halde ama ikiside renkleri ayırt edilebilecek sekilde geldi pihtili olanlar kahverengiydi. Bugun kanamam yogunlasti buyuk parca halinde bisey geldigini hissettim tuvalete gittigimde beyaz ve kanli buyuk bi parca gelmisti pedin ustunde kalmisti akinti gibi degil daha sert kivamli biseydi. 26 yasindayim ilk defa boyle bisey basima geldi yillardir adetimi duzenli olurum ve ne kahverengi olur ne beyaz bisey gordum simdiye kadar. Bi fikri olan var mi diye sormak istedim bende 3 cm cikolata kisti var 14 aydir hamile kalamadim ve bu ay ilk kez klomen ve macun kullandim bunlarla bi ilgisi olabilir mi

Kadin doguma gitseniz doktor daha dogrusunu soylemis olacaktir.
Bebek olabilirmi die dusundum o beyazi :KK17:
Ama bilemem yani bilmiyorm,ama doktora git bence kesinlikle......

Kadin doguma gitseniz doktor daha dogrusunu soylemis olacaktir.
Bebek olabilirmi die dusundum o beyazi :KK17:
Ama bilemem yani bilmiyorm,ama doktora git bence kesinlikle......
Malum bugun cuma zaten pazartesi kontrolum var klomen icin gidecegim yine ama araya haftasonu girdiği icin simdilik merak edip buraya sordum tesekkur ederim cevabınız icin acikcasi nette araştırırken bi kac sitede yorumlara denk geldim düşüktede benzer seyler olabiliyomus ama simdiye kadar hic hamile kalamadigim icin onuda bilemedim dusuk ne sekilde olur beyaz pihti gibi mi olur bilemiyorum

Beyaz diyince benim aklıma enfeksiyon geldi. Bebek olması imkansız canım bebek 6-7 haftada olur kesesi olur. Düşükte sancın çok olur kanaman durmaz. Allah sağlıkla bebişler nasip etsin inşallah

X