Adetliyken idrar ve kan testim pozitif

Merhaba arkadaşlar, doktora gittim bugün tekrardan beta hcg ve farklı bir tahlil istedi, dün zaten yaptırmıştım beta hcg sonucum 6.22ydi, bugünde yaptık yaklaşık 10 saat içinde 7.93e yükselmiş, hamile olduğumu söyledi ama daha 10 günlük falan tahminen, maalesef düşük tehlikem var, iki adet iğne vurdu düşüğü engellemek için şuan çok şükür kanamam yok. Pazartesi kontrol için tekrar çağırdı. İnşallah bir sorun olmaz, hepinize çok teşekkür ederim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲
Adet gördünüz mü peki bende aynı durumdayım test pozitif ama adet oldum. 2 gün kan geldi
Sonra test yaptın silik iki çizgi gördüm

Hakkinizda hayirlisi.inşâAllah saglikli bebeyiniz olur.bence siz pazartesini beklemeyin 48 saat gecince tekrar edin.normal hizinda artarsa heves edin.yok etmezse birakin ilaci filan,madem yasiniz genc,bosuna yipratmayin kendinizi.ilerleyen haftalarda daha cok uzuluyor insan.ama anladigim kadariyla sizin daha adet gununuz bile gecmemişki,en son adetinizden 30 gun gecdimi?
Dün 30.gündü normalde 31-32 günde bir adet görüyorum. Şuan ilaç kullanmıyorum zaten sadece dün 2 tane iğne vuruldum

Adet gördünüz mü peki bende aynı durumdayım test pozitif ama adet oldum. 2 gün kan geldi
Sonra test yaptın silik iki çizgi gördüm
Evet bende adet oldum zannettim testimde silik 2 çizgi çıktı, sonra doktora gittim. Eğer farketmeseydin anlamadan düşük yapardın dedi.

Evet bende adet oldum zannettim testimde silik 2 çizgi çıktı, sonra doktora gittim. Eğer farketmeseydin anlamadan düşük yapardın dedi.
Çok tsk ederim. Bende şimdi yine test yaptım silik çıktı belirgin olan ilk silik olan bugun yaptım

Eklentiler

• CEA4CE11-35E8-463D-8B80-EE1DADDD75B2.jpeg
    CEA4CE11-35E8-463D-8B80-EE1DADDD75B2.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 101
  • 5A3FCF03-A062-4E1D-8172-39923CBC0416.jpeg
    5A3FCF03-A062-4E1D-8172-39923CBC0416.jpeg
    25,4 KB · Görüntüleme: 95
Arkadaşlar merhaba, Eylül ayında maalesef kimyasal gebelik yaşadım. Ancak adetim 15 gün gecikti hala adet olamadım. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba

X