Jinekoloji Adetten 1 hafta sonra

Papaaaaaa

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2021
168
6
41
Kızlar meraba 1 yaşında kızım var son 1 aydır sadece geceleri 2.3 kere emziriyorum. ilk adetimi kızım 3 aylık olduktan sonra görmeye başladım ama düzensiz 2 ay olmadıgim oldu 1.5 ay olmadıgim oldu, bu ay ilk defa tam 1 ay sonra adet oldum. Ağustos 1 de oldum.6.7 gün sürdü.Temizlendikten 1 hafta sonra falan 2 gündür günde bir kere sadece peceteye gelen, çok az kan görüyorum, bu nedir emzirme döneminden mi kaynaklıdır varmı benim gibi olan arkadaşlarım

Herkesin vücudu farklı. Ben doğumdan tam bir sene sonra ilk adet gördüm:) doğum sonrası kanama bile olmadı neredeyse. O yüzden bence kafanızı kurcaliyorsa doktora gidin

Herkesin vücudu farklı. Ben doğumdan tam bir sene sonra ilk adet gördüm:) doğum sonrası kanama bile olmadı neredeyse. O yüzden bence kafanızı kurcaliyorsa doktora gidin
3.4 ay önce 2 ay adet olmadım mide bulantısı Kasık ağrısı da vardı, ama şimdiki gibi yine şüpheli bı durum da yoktu, hastaneye gittim Dr kum dusuruyorsun dedi yani boş vaktimde çok yok, boş boşuna gitmek te istemiyorum bebeğim de küçük anlayamadım bu durumu insally duzensizliktendir teşekkür ederim yorumunuz için

3.4 ay önce 2 ay adet olmadım mide bulantısı Kasık ağrısı da vardı, ama şimdiki gibi yine şüpheli bı durum da yoktu, hastaneye gittim Dr kum dusuruyorsun dedi yani boş vaktimde çok yok, boş boşuna gitmek te istemiyorum bebeğim de küçük anlayamadım bu durumu insally duzensizliktendir teşekkür ederim yorumunuz için
İki ay bana da oldu emzirirken. Hormonlar yavaş yavaş düzene oturuyor. devam ederse yine de gidin ama kist olabilir ya da yumurtlama zamanı da olabiliyor.

X