Adetten sonra tum bu belirtiler hamilelik mi

izmirsivas3558

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
72
13
26
Merhabalar kizlar suan acil yorumlarıniza ihtiyacim var pcos var bende ama her ay 1 2 gun gecikmelerde olabiliyor tam gununde de adet oluyorum degisiyor bu ay tam gununde 3 ocakta adet oldum fakst normalde 7 gun surerken bu ay 5 gun surdu ve adet bittikten 1 2 gun sonra şiddetli bel agrisi karin kasik agrisi mide bulantisi basladi halsizim uykum geliyor, beyaz akintim var surekli bazen su gibide gelebiliyor reglye daha 16 gun var ama test yapsam doğru sonucu verir mi

Merhabalar kizlar suan acil yorumlarıniza ihtiyacim var pcos var bende ama her ay 1 2 gun gecikmelerde olabiliyor tam gununde de adet oluyorum degisiyor bu ay tam gununde 3 ocakta adet oldum fakst normalde 7 gun surerken bu ay 5 gun surdu ve adet bittikten 1 2 gun sonra şiddetli bel agrisi karin kasik agrisi mide bulantisi basladi halsizim uykum geliyor, beyaz akintim var surekli bazen su gibide gelebiliyor reglye daha 16 gun var ama test yapsam doğru sonucu verir mi
Test icin cok erken dogru sonucu vermez diye dusunuyorum. Belirtiler adetten 1 yada 2 gun sonrada baslamaz bence

Elimde degil ki pcos olunca ya hic olmazsa endisesi kapliyor ve her ay umutlanip sonra hayal kirikligi kotu oluyor onceleri cok dusunurdum simdi oyle degilim ama bu ay tuhaf belirtiler ilk kez yasayinca acaba oyle midir diye dusundum
bende hicbir sorun olmamasına rağmen 6 aydır deniyoruz ve olmuyo aslnda hiç belli olmuyo bu işler aderim duzensizdi 3 aydi duzelmisti gununde oluyodum bu ay yumurtlama gununu bile takmadim suan gecikmenin 7.gunundeyim ve idrar testim negatif cikti hala beklemedeyim

bende hicbir sorun olmamasına rağmen 6 aydır deniyoruz ve olmuyo aslnda hiç belli olmuyo bu işler aderim duzensizdi 3 aydi duzelmisti gununde oluyodum bu ay yumurtlama gununu bile takmadim suan gecikmenin 7.gunundeyim ve idrar testim negatif cikti hala beklemedeyim
Gec dollenme olabiliyor doktors gidip gozuktun mu

Merhaba bende de aynı durum var normalde 6 gün sürerdi 4 gün sürdü ve yumurtlama dönemindeyim yani adet bitiminden 1 gün sonra başladı ve 3 gündür yoğun akintim devam ediyor, kazıklarım yumurtalıklarim belim ve sırtım ağrıyor, 3 cm lik kist vardı acaba o aktı da adet olmadim mi diye düşündüm bu kadar akıntı ve ağrı olmazdı sizin belli oldu mu çok merak ediyorum

X