Ahmet islam mı? Umur akıner mi?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
İkisi de 45 bin istiyormuş.hangisini tercih etmek daha mantıklı ? Bide şuan kbb doktoruna olacağım gibi görünüyor.kalın derili biri olarak plastik cerraha olmamak beni pişman eder mi?
İlk defa ameliyat olacağım.arkadaşlar nelere dikkat etmeliyim şehir dışından geleceğim
Ahmet islam mı? Umur akıner mi? İkisi de başarılı hangisini seçmeliyim? Nasıl karar verilir buna..

Umut Akıner’i hiç duymadım ama Ahmet İslam’ı çok duydum.İkisiyle de görüştünüz mü? İçinize hangisi sinecek bu önemli.

Umut Akıner’i hiç duymadım ama Ahmet İslam’ı çok duydum.İkisiyle de görüştünüz mü? İçinize hangisi sinecek bu önemli.
Evet ahmet islam bu forumda özellikle ismi daha çok geçen biri
Ben de umur akıneri önceden duyduğum için biliyorum ama popülarite olarak ahmet islami da oldukça duydum son zamanlarda hatta daha çok duydum
İkisinin de yaptığı işleri beğendim.fiyatta eşit olunca kararsız kaldım.
Sizin fikriniz nedir?

Evet ahmet islam bu forumda özellikle ismi daha çok geçen biri
Ben de umur akıneri önceden duyduğum için biliyorum ama popülarite olarak ahmet islami da oldukça duydum son zamanlarda hatta daha çok duydum
İkisinin de yaptığı işleri beğendim.fiyatta eşit olunca kararsız kaldım.
Sizin fikriniz nedir?
Böyle bir konuda tavsiye vermek zor.Dediğiniz doktorun hesabına kısaca göz attım.Sonuçları fena görünmüyor.Ameliyat masası fotoğrafı yerine kontrol sırasında çekilen fotoğrafları paylaşmış olması artı puan.Muhteşem bile olsa masa fotoğrafının hiçbir anlamı yok.

Böyle bir konuda tavsiye vermek zor.Dediğiniz doktorun hesabına kısaca göz attım.Sonuçları fena görünmüyor.Ameliyat masası fotoğrafı yerine kontrol sırasında çekilen fotoğrafları paylaşmış olması artı puan.Muhteşem bile olsa masa fotoğrafının hiçbir anlamı yok.
Görüşünüz için teşekkürler.
Dediğiniz doktor yazmışsınız ya umur beyi mi kastettiniz
😄

Ahmet bey için bana 55-60 arası fiyat verdiler. 45 sanıyordum zam gelmiş galiba çok üzüldüm😓

Sizin önerebileceğiniz doktor var mi?
Hala araştırma sürecindeyim
Maalesef yok.Ben geçen hafta Şaban Çelebi ve Erkan Soylu ile revizyon için görüştüm.İkisi de bana yeni bir ameliyat önermedi ancak Erkan Bey’in iletişiminden daha çok memnun kaldım.Şaban Çelebi 7 dakikada 3 hastaya baktı.Bu nedenle yapalım dese bile uzun uzun düşünürdüm.

X