Ailemle görüşmeyi keseceğim

Valla benim tek diyeceğim evlenip tanımadan eşine de güvenip pek anlatma. Yalandan iyi karakterler yaratma ama kendine sakla. Kendim ve yüzlerce tecrübe gördüm o sana vah vah deyip anlayışla kucak açan adamlar ilk önce bunu kullanırlar.

Umarım.evliliğiniz güzel olur. Ama zaten karakteri güzel birisiniz belli işiniz de var diye tahmin ediyorum. Siz kendinizi sevin kendinize değer verin. En önemlisi bu..bahar dizisini izliyor musunuz konunuz benzemiyor ama sınırlarda net olmak adına kendi değerini bilmek adına izleyin derim. Gönlünüzce olsun herşey inş. Allah bazen insanlara iyilik de nasip etmiyor..mesela abim maaşı vardı falan ben okurken ama bana bir kuruşu geçmedi harclık vermezdi maddi sıkıntıda okudum hep. Şimdi diyorum rabbim iyiki nasip etmemiş parasını bana..yani vardır olanda hayır gelecek elimizde değil geleceği dert etmeyin geçmiş bitti gitti. Bugüne bakın..bugün de onlar silinmeyi hakediyor silin gitsin. İleri zamanı ilerde düşünürsünüz
Allah razı olsun o sizin güzel kalbiniz. Ama iyi olmak yetiyor mu bilmiyorum. İyi miyim onu da bilmiyorum. Bazen dünya iyisi ol imtihan olarak veriyor güzel rabbim. O yüzden olayları kendimden bağımsız düşünüyorum. Kendimle kıyaslayınca neyi hakedenler var deyip daha mutsuz ediyorum. Kardeşim konusunda biz okurken babam işsizdi çok sıkıntı çektik. Daha doğrusu ben okurken. Onun okulu bitmişti bende harçlığımı bursumla karşılıyordum. Heves ettiği şeyleri doğum gününde almaya çalışıyordum. Okusaydı belki harçlık niyetine verirdim ama kendimin cebinde yoktu doğru düzgün siz yazınca bende düşündüm o yüzden ama o konuda içim rahat. Şimdi geri dönüp bakınca daha da sızlıyor insanın içi de. Milyonlar versem yine paraya değil tabii ki bu yaşananlara çok kırıldım :KK43:

Annenin yaptiklari cok yanliş cnm ama şoyle düşün belki o da zor şeyler yaşadı ve bu diline yansidi sürekli şikayet etmeye başladi babandan benim annemde aynisini yapardi yaşarken.he diyeceksinki boşansaydi ama bazen hayat oyle olmuyor yaşam sartlari izin vermemiş olabilir ekonomik ozgürlugü yoktu belki herkes kendi annesini daha iyi tanır belki hayatini istedigi gibi yaşayamadi psikolojiso bozuk oldugi icin bunlari size yaşatmiş olabilir.doktora götürmeyi denedinmi mesela anneni benim annem babamin bir gün muhabet ettigini hatirlamiyorum sonra öldü ikiside annem önce vefat etti babam arkasindan hergun aglardi kanser oldu o da öldü.yani sana tavsiyem anneni dr a götür.belki beni kinayacaklar burda ama 44 yaşina geldim tecrübe edindim bu yaşa kadar anne baba ölümü cok zor
Şöyle bir sıkıntı var kendisi babam onu aldatıyor diye uzun süre ilaç tedavisi görmüş evet ekonomik özgürlüğü olmadığı için gidememiş sizin için durdum derdi hep. Artık inanmıyorum. Doktora gitmeyi kabul etse gideceğim ama seni götürmek lazım diyorlar. Öyle psikoloğu da kabul etmiyorlar. Sanırım şunu fark ettim artık onlara bu yaştan sonra yapacağım bir şey yok. Madem beni götürmek lazım Allahın izniyle gireyim işe az kaldı. Ben kendimi götüreceğim dediğiniz gibi. Evet kaybetmek ister miyin bilmiyorum ama kaybetmek seversem olur bunlar ölse bir yanım kurtulacak belli acıdan o yüzden ne düşüneceğimi bilmiyorum inanın. Teşekkür ederim yine de güzel tavsiyeniz için

Umarım.evliliğiniz güzel olur. Ama zaten karakteri güzel birisiniz belli işiniz de var diye tahmin ediyorum. Siz kendinizi sevin kendinize değer verin. En önemlisi bu..bahar dizisini izliyor musunuz konunuz benzemiyor ama sınırlarda net olmak adına kendi değerini bilmek adına izleyin derim. Gönlünüzce olsun herşey inş. Allah bazen insanlara iyilik de nasip etmiyor..mesela abim maaşı vardı falan ben okurken ama bana bir kuruşu geçmedi harclık vermezdi maddi sıkıntıda okudum hep. Şimdi diyorum rabbim iyiki nasip etmemiş parasını bana..yani vardır olanda hayır gelecek elimizde değil geleceği dert etmeyin geçmiş bitti gitti. Bugüne bakın..bugün de onlar silinmeyi hakediyor silin gitsin. İleri zamanı ilerde düşünürsünüz
İşimde olacak inşallah az kaldı. Dediğiniz dizi de yeni çıktı sanırım başlarım inşallah :) bu aralar kafa dağıtacak bir şey arıyorum

Valla benim tek diyeceğim evlenip tanımadan eşine de güvenip pek anlatma. Yalandan iyi karakterler yaratma ama kendine sakla. Kendim ve yüzlerce tecrübe gördüm o sana vah vah deyip anlayışla kucak açan adamlar ilk önce bunu kullanırlar.
Kendi anne babamdan dolayı zaten kimseye güvenemiyorum. Evet tavsiyeleriniz yerinde bende oturup anlatmak istemiyorum. Ama o da şok oluyor kendi öz annem tutup beni şikayet edince. Bir de yeni gelişme annem kaynanama şimdi de övüyormuş beni 😂 dünde bir yemek yapmış ben seviyorum diye babamla yolladı yemedim. Bir de böyle sorunumuz var değerli forum kardeşlerim bu kadar şey yaşattıktan sonra bir anda iyilik meleğine dönüyorlar ne yapacağımı bilmiyorum o anda

X