Aldatılanlar, Canı yananlar İste size 1 Ornek.. Benim hikayem

ben aldatılmanın en adicesini yaşadım gerçi aldatılmak başlı başınca adi ama 9 yıllık bir ilişkim vardı deli gibi aşıktım ona olan sevgim hiç bitmiyodu gün geçtikce daha çok bağlanıyodum hayatımda bir sevgilim birde 13 yıllık hergünü beraber geçirdiğm kardeşim dediğim arkadaşm vardı. herşeyimi eksiksiz anlattığım arkadaşım 3 gün önce erkek arkadaşım onunla defalarca birlikte olduğunu ve bunun kendisini rahatsız ettiğini bana anlatması gerektiğini anlattın hani derler ya başımdan aşğya kaynar sular düküldü diye aynen öyle oldu okadar kötü oldum ki inanamadım içim acıdı halada öyle ruhum sancıyo bu öyle bi acı ki dayanamıyorum sadece uyuduğum zaman aklımdan çıkıyo gözümü acar acmz aklıma geliyo hiç iyi değilim tedavi görmeye başladım biri sevgilimi diğeri arkadaşımı aldı benden tahammülü çok zor bi durum umarım yanlarına kalmaz bana yaşattıkları bu ölüm acısını...

buna tam olarak benzemese de üni.deyken benim de böyle çapkın ötesi bir arkadaşım vardı ya da ben arkadaşım olduğunu sanıyordum. yaşadığı yerde bir kız arkadaşı vardı, ailesi tanıyormuş, evleneceği kız olarak onu yedekte tutuyordu. ayrıca istanbul'da süreli birlikte olduğu farklı bir sürü kız vardı. herkesin hayatı kendini ilgilendirir dediğim için hiç umurumda olmadı, kınarsam başıma gelir diyerek hiç ilgilenmedim de...

neyse aradan zaman geçti, o arkadaşımla görüşmemeye başladık hatta görüşmüyorduk. ben de bu arada sevgilimle daha ilişkimizin başlarındaydık. bir gün arkadaşlarıyla otururken, "o" arkadaşımın arkadaşlarından biriyle tanışmış. eleman, onun beni başından beri arkadaşı olarak görmediğini, amacının farklı olduğunu söylemiş. meğersem ki elemanın amacı istanbul'da takıldığı kızlar gibi benimle de takılmakmış, arkamdan ileri geri bir sürü şey söylemiş.

sevgilim sırf ağzından bunlar çıktığı için anlatan elemanın dişini eline vermiş ve o kişiye de arkadaşıyla gerekli mesajı iletmiş.

ben bunları daha sonra öğrendiğimde şok oldum. sevgilimle yeni başlamıştık ki beni doğru düzgün tanımıyordu, kulağına böyle şeyler gelmesine rağmen o zaman beni terketmek yerine bana güvenmeyi seçmişti. ama ben artık değil erkek arkadaşlarıma kız arkadaşlarıma bile güvenmiyorum. bu yüzden kademeli olarak arkadaş sayımı azaltıyorum:)

Umulur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır. Umulur ki, sevdiğiniz bir şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir, siz bilmezsiniz.r1; (Bakara Suresi: 216)

bu söze o kadar inanıyorum ki..Allah çok adaletlidir..onun adaletine inanıyorum.. hiç bir ahı kimsede bırakmaz..bu dünyada değilsede öbür dünyada verir cezasını.. konuyu iyiki açmışsınız içim ferahladı inanın :)

merhabalar,

hikayeni okudugumda gecmise döndüm, icim acidi :KK43:

Bundan 5 yil önce benimde cok sevdigim biri vardi.

Ozamanlar bir tanidik abla vardi, uzun yillar süren iliskisi 2008'de bitmisti. Sevdigi sandigi kisi bunu acimasizca terk edip bir baskasiyla evlendi, halbuki kiz onu cok seviyordu ve evlenme hayalleri kuruyordu. Gel zaman git zaman abla cok üzülüyordu, bizde bosver zaten degmez diyorduk, sen daha iyilerine layiksin. Ama gönül anlamiyordu iste. 1-2 sene sonra bu abla evlendi ve su an cok mutlu, ayni zamanda eski sevgilisinin bir cocugu oldu ve hemen ardindan bosandilar. Ilahi Adalet dedik hepimiz cünki kizin Ahini almisti bikere.

Bize gelince, ayri ülkelerde yasadigimiz icin görüsmemiz cok imkansizdi, ama seviyorduk (yada ben öyle sanmisim). 2,5 sene bi sekilde sürdü. O sürekli görüsemedigimiz icin sikayet ediyordu, ben ise cekilen zorluklar daha sonra mükafat olur düsüncesindeydim.

En sonunda aramiz iyice acilmaya baslamisti, sogudu benden bambaska biri olmaya basladi. Ben hala cok seviyordum...Oda bir sene önce yüzük takalim diyordu ama ben bazi seyleri yoluna koymadan olmaz diyordum. Bunu diyen insan, seni cok seviyorum söyle böyle laylaylom (Klasik sözler) diyen insan, ben seninle yapamiyorum, sorun bende, sen daha iyilerine layiksin demeye basladi, ve benim mücadelem orda son buldu. Artik yapabilecegim birsey yoktu ve hersey bitmisti. Benim umutlarimin tükenmesi cooook uzun sürdü. Olayin bitmesinin hemen ardindan, onu bir baskasiyla el ele kol kola görmüsler...Ben inanmadim tabi, taki Facede Söz fotografini görünceye kadar. Orda dünyam yikildi, mecburdum artik kabullenmeye, ama isin kötüsü herseyin cok cabuk gelismesiydi, (4 ay icinde olup bitti). Yani ser..sizin önde gideniymis bu insan, kullandi, gecti dalgasini sonra bakti isine...Nedense Nisan tarihini facede benim okuyacagim sekilde acikladi, ve gözüme soka soka ortak arkadaslarimi davet etti. Ama o günden sonra artik aglamayacagim dedim. Ve o gündür aglamiyorum. Ne komiktirki Dügün tarihinide apacik arkadaslarimin duvarina ilan ettiki beni haberdar ediyor aklinca. Eski sevgilisinin yaptigi yorumlara yorum yapan bir nisanlisi var kizin, ona aciyorum...

Ablayi zamaninda nasil teselli ettiysem, ayni duruma bende düstüm...

Bir kac ay sonra dügünü olacak, ben hala üzülüyorum ama cok eminimki ilahi adalet yerini bulacak. Onu herseyiyle ALLAHA havale ettim. Buda gönlümü azda olsa ferahlatiyor. Dilerim bana ne yasattiysa kat kat aynisini yasar, ve nasil canimin yandigini anlar.

Üzdügün kadar üzülürsün!!! demisler...

En kötüsüde, ben bu saatten sonra insanlara hic ama hic güvenmiyorum. Ve buna sebeb olan cigeri 5 para etmeyen biri....
Yinede ben artik herseye ragmen mutlu olmaya calisiyorum....:KK3:

Herseyin hayirlisi ALLAHtan, dilerim gercekten seven hic kimse böyle seyleri yasamaz...

Benzer şeyler yaşadım ben de.İlk kez sevgilim olmuştu.Çok uğraştırdım ama sonunda olmuştu.Sınıfımızda bunu takığım dediği bir kız vardı.Benim X'de hoşlandığımı anlamış olacak ki onun sevgilisi var demişti.Neyse biz çıkmaya başladık.daha 2 günlükken ben takığım dediğin kız böyle böyle dedi dediğimde bana söylediği şey sevgilimle aramdaki her şey bitti diyebilirim demişti.bunu üzerine alakamı kestim.hala bitmemişti demek ki.Günler sonra af mesajları her şey bitti demeler.Ortak arkadaşımız da ona güven dedi ve tekrar başladık.Yalnız ters giden bir şeyler vardı.Biz sevgiliydik ama hiç mesaj atmıyor aramıyorduk birbirimizi.X'in yakın bir kız arkadaşı benimle tanışmaya geldi ve o seninle oynuyor ben izin verdim dedi.Yine kıyamet koptu.kızla yüzleştik özür diledi.yine ters giden bir şeyler vardı.arkadaşlar arasında muhabbet ortamında x geceleri telefonun kulağına yapıştığını söyledi.benimle konuşmuyorsa kiminle konuşuyordu? O gün lavaboya gidiyorum derken telefonunu düşürdü.şeytan dürttü bir baktım eski sevgilisinden günaydın mesajı.terk ettim orayı.3 gün sonra açıklama yaptı;kız intihar edecekti bu ihtimal bile korkutucu bir insan söz konusu dedi.inanmadım ama inandım.bir iki ay sonra x'de para biriktirme telaşı.beni affet demeler,başımda bela var ailem öğrenirse mahvolurum.ne olur bana kızma vs vs.anlamadım.Ama sonra öğrendim ki eski kız arkadaşı hamile ve çocuk aldıracaklar.defalarca aldatılmışım.benden hep onunla birlikte olmamı istedi hep hayır dedim ben yapamam bana ters dedim.o zaman başkalarıyla yaparsam karşı çıkamazsın dedi.aldattı aldattı aldattı.ayrıldık ve 1 sene boyunca aralıklarla aradı.tehdit etti dünyayı başına yıkarım benimle olacaksın dedi.başkasını seviyorum ve benden uzak olması için her şeyi yaptım.bana ettiklerini çekti.Allah kimsenin yanına bırakmıyor kızlar.benden sonra süründü.

Allah kimseye ihanet acısını yaşatmasın. Sizi anlıyorum her ne kadar seneler geçmiş olsa da, her ne kadar evli olsanız da gene de belli ki içinizde yara varmış ve şimdi kapanmış.

İhanet seven insanın içini parçalar. İşte böyle seneler geçse de üzerinden, hala açıksa yara, kanar. Yaranızın kapanmasına sevindim.

Hiçbirimiz büyük konuşmayalım. Dünyada şeref yoksunu çok oldukça daha başımıza neler gelecek acaba :KK43:

Allahım bizi koru böyle insanlar. En en en korktuğum şey :KK43:

ben aldatılmanın en adicesini yaşadım gerçi aldatılmak başlı başınca adi ama 9 yıllık bir ilişkim vardı deli gibi aşıktım ona olan sevgim hiç bitmiyodu gün geçtikce daha çok bağlanıyodum hayatımda bir sevgilim birde 13 yıllık hergünü beraber geçirdiğm kardeşim dediğim arkadaşm vardı. herşeyimi eksiksiz anlattığım arkadaşım 3 gün önce erkek arkadaşım onunla defalarca birlikte olduğunu ve bunun kendisini rahatsız ettiğini bana anlatması gerektiğini anlattın hani derler ya başımdan aşğya kaynar sular düküldü diye aynen öyle oldu okadar kötü oldum ki inanamadım içim acıdı halada öyle ruhum sancıyo bu öyle bi acı ki dayanamıyorum sadece uyuduğum zaman aklımdan çıkıyo gözümü acar acmz aklıma geliyo hiç iyi değilim tedavi görmeye başladım biri sevgilimi diğeri arkadaşımı aldı benden tahammülü çok zor bi durum umarım yanlarına kalmaz bana yaşattıkları bu ölüm acısını...

Benim de durumum seninkine benziyor. Bende gece yarısı kadının evinde yakalarak gözümle gördüm. Nasıl farkettin dersen, hiçbir şekilde anlamadım ikiside çok güzel oyun oynamışlar bana. 4 ay oldu boşanma davasını açalı. Ama çok acı günler yaşadım bi dünyam başıma yıkıldı sandım. Hala da unutamıyorum. Her an gözlerimin önüne geliyor. Geçmişi hatırladıkça hep nasıl anlayamadım diye hep kendime isyan ediyorum. Biliyorum bir gün bitecek bu acılarım unutacağım ama umarım çok sürmez.
15 yıllık kardeş dediğim kadın (olmaz olasıca)+ kapı komşusu, 10 yıllık evlilik + 3 yıl flört...

X