Aldatildigimi ogrendikten sonraki gün hamile oldugumu ogrendim

Merhabalar esimle 2 senedir beraber yasiyorduk ben onun yasadigi sehre tasindim ve bu yaz evlendik. Fakat daha 6 aylik evliyken bir sabah telefonunda kendisinden 20 yas buyuk yabanci bir kadinla mesajlarini okudum. Oldukca mustehcen fotograflar atilmis. Evden ayrilacaktim ki hamile oldugumu ogrendigim icin kaldim, bir sekilde atlatirim diye dusundum. Fakat bir hafta sonra telefonunda baska bir kadinla birlikte olurken cektigi videoyu buldum. Benle nisanliyken bu videoyu cektigine eminim kolundaki saatten. Cok yalvardigi icin bosanmadim ancak su an ne onu affedebiliyorum, 3 aylik hamileyim ne anne gibi hissediyorum, burada hic kimsem yok her gun isten eve gelip agliyorum zaten mesaisi gece 12de bitiyor gorusmuyoruz. Ne yapmam gerektigini gercekten bilmiyorum.
Çok zor bir durum. Allah yardımcınız olsun. Peki siz bu şekilde bu evliliğe nasıl devam etmeyi düşünüyorsunuz? Eşinizin bir başka kadınla olan videosunu izlemissiniz bunu kaldırabilecek misiniz? Affetseniz bile hep aklınızın bir köşesinde olacak yaşananlar.
Eşiniz belli ki pişman değil yapmaya devam edecek. Hamileliginiz ilerledikçe değişen birşey olmayacak, çocuk doğacak değişen birşey olmayacak ama siz kendinizi daha yalnız hissedeceksiniz. Çocuğunuz olacak diye bu evliliğe devam etmek yerine çocuğunuza ve kendinize daha güzel bir hayat kurmak için çaba gösterin. Aileniz yanınızda duruyorsa onların yanına gidin. Sonrasında kendinize bir yol cizersiniz. Umarım herşey güzel olur sizin için 🙏

Tabikide bosanicaksijiz durmanız hata bebegınız de saglıkla gelsin inşallah bu süreçte ailenizle kalın ondan sonrada bir işe girer çalışırsiniz bakın gerekirse yarı aç gezin ama o tarz karaktersiz bir adama muhtaç olmayın kendinizi biraz sevin saygı duyun
Sizce ne yapmalisiniz

Şu an hamilesiniz ve adam siz varken bile baskalariyla olmus saniyor musunuz ki hamileyken aldatmayacak! Ne zamana kadar affedip susmayi bekliyorsunuz?

Merhabalar esimle 2 senedir beraber yasiyorduk ben onun yasadigi sehre tasindim ve bu yaz evlendik. Fakat daha 6 aylik evliyken bir sabah telefonunda kendisinden 20 yas buyuk yabanci bir kadinla mesajlarini okudum. Oldukca mustehcen fotograflar atilmis. Evden ayrilacaktim ki hamile oldugumu ogrendigim icin kaldim, bir sekilde atlatirim diye dusundum. Fakat bir hafta sonra telefonunda baska bir kadinla birlikte olurken cektigi videoyu buldum. Benle nisanliyken bu videoyu cektigine eminim kolundaki saatten. Cok yalvardigi icin bosanmadim ancak su an ne onu affedebiliyorum, 3 aylik hamileyim ne anne gibi hissediyorum, burada hic kimsem yok her gun isten eve gelip agliyorum zaten mesaisi gece 12de bitiyor gorusmuyoruz. Ne yapmam gerektigini gercekten bilmiyorum.
Bebek bi doğsun belki ikincisini de yaptığınızda aranız düzelir beklemek gerek

Yazışmaları okudunuz sonra yeterince dramatik değil dur bi test yapayım bakalım mı dediniz? Üstüne bir de video? Bana geçmedi.

Aileniz yanında duruyorsa bence ayırlmanızda bir mahsuru yok çünkü bu ilk ve son olmayacak affetmeye devam ederseniz aldatmaya devam edece 1 çocukla kurtulursunuz ilerde daha zor olur bu bir çocuk 2 olur derken birde bakmışsınız ömrünüz bitmiş

Ben olsaydım ona söylemeden aldırırdım.
Ondan sonrada delillerle güzel bi dava açar maddi manevi batırırdım onu.
Ayrıca kendinize test yaptırdınızmı? Böyle birinden hastalık bile bulaşmış olabilir size.
Ama yinede kocasinin bilmeye hakki var. Bebek konusunu Suc sayilmazmi habersiz sekilde halledilmesi.??

Konu sahibi 3 aylık hamileyim demiş aldırın diye yorum yazanlar var aldıramaz bu saatten sonra yasal olarak 10 haftaya kadar aldırabilir

Merhabalar esimle 2 senedir beraber yasiyorduk ben onun yasadigi sehre tasindim ve bu yaz evlendik. Fakat daha 6 aylik evliyken bir sabah telefonunda kendisinden 20 yas buyuk yabanci bir kadinla mesajlarini okudum. Oldukca mustehcen fotograflar atilmis. Evden ayrilacaktim ki hamile oldugumu ogrendigim icin kaldim, bir sekilde atlatirim diye dusundum. Fakat bir hafta sonra telefonunda baska bir kadinla birlikte olurken cektigi videoyu buldum. Benle nisanliyken bu videoyu cektigine eminim kolundaki saatten. Cok yalvardigi icin bosanmadim ancak su an ne onu affedebiliyorum, 3 aylik hamileyim ne anne gibi hissediyorum, burada hic kimsem yok her gun isten eve gelip agliyorum zaten mesaisi gece 12de bitiyor gorusmuyoruz. N

Niye aldırmadınız demek istemiyorum ama neden aldırmadınız ?
Ben anlamıyorum size büyü mü yapıyorlar noluyo size NOLUYO BOŞANIN TABİKİ ASLA DÜZELMEYECEK ÇÜNKÜ. İNSANLAR DEĞİŞMEZ.
Bir yaştan sonra ne olursa olsun hamile kalmak istiyor heralde bir tayfa.kendilerini bile kandırmaya çalışıyorlar.

X