Aldatıldım

Aldatmayan erkek yoktur yakalanmayan erkek vardır ki oda birgün mutlaka tökezler...içiniz alıyorsa ilişkinize devam edin...ama önce sakin olun bunun sizinle kişiliğinizle vs.alalası yok sevgilinizin hormonlarıyla alakalı bir durum...
Aldatmayan erkek vardır kadında vardır
Konu erkek veya kadın olmak değil merhamet sahibi olarak sevmektir . Nokta.

Profilinizdeki bütün konular aldatma temalı. Bu düşünce biçimiyle kötüyü kendinize çeker her ilişkinizde ya aldatılırsınız ya terk edilirsiniz. Sağlıklı bir ruh halinde değilsiniz bence. Bu kadar aldatılma korkusu, kontrol etme isteği, baskı kurma çabası normal değil.

Aldatmayan erkek vardır kadında vardır
Konu erkek veya kadın olmak değil merhamet sahibi olarak sevmektir . Nokta.
Aldatmayan kadın var kısmına katılıyorum kadınlarda aldatma oranı nispeten daha düşük erkrklere göre...ama erkekler bir boşluk yakalamasın illaki değerlendirir..Bu arada aldatmak beyinde biter diyenlerdenim ben yani temas olup olmaması durumu değiştirmez hiçbir zaman...erkek al da tir arkadaşım hiçbir yerde olmasa sosyal medyada ,telefonda,caddede,markette illa flörtleşir birileriyle, egosunu tatmin eder..ha bazıları yani cebinde 2 kuruş fazla parası olanlar işi dahada ilerletir o ayrı...

Sanki ben yazmisim konuyu.. Yanliz bizimki cinli kiz degil normal turk vatandaşiydi. Kac kere ayni seyi yapti defalarca ayril baris ozurler yeminler yine ayni seyler. Simdilerde evlilik hazırlığında kendisi bende guven kavrami birakmadi sonraki iliskilerimde hep acik aradim dedektif gibi takip ettim fake hesaplardan
Asla degismez kendini yipratma. Bende cok uzuluyorum bazen butun herkes aldatir butun erkekler aynidir diye inancimi kaybediyorum ama herkesin oyle olmadigini umuyorum ona inanmak istiyorum. İnsallah kiymet bilecek duzgun gozu disarda olmayan insanlar ciksin karsiniza, karsima 🙏🏼

Sevgilimin instagramdan arkadaşlarına bakınıyodum
Yabancı bi kızı takip ettiğini gördüm yeniydi
Bu ne dedim ekledim öyle unutmuşum özür dilerim bidaha olmaz dedi
Tanımadıgımız insanları eklemeyeceğiz diye anlaşmıştık ve kavga ettk işkillendim ve hiç yapmayacagım bişeyi yapıp kıza mesaj attım
Kız konuşmaların ekran görüntüsünü attı
Kızın hikayesine yanıt vermiş harika görünüyosun ne yapıyosun oturuyorum sen bapiyosun kimsin nesin konuşmuşlar ingilizce kız sevgilimin mesajlarını geri çektiğini söyledi
Ekran görüntülerini sevgilime attım
Önce öyle bişey olmadıgını söyledi sonra onda sadece kızın mesajları oldugunu biranda kendiliğinden kıza tek bir mesaj gittiğini onun atmadıgını söyledi yeminler etti birsürü
Bende bunlar amerikanın bize oynadıgı bi oyunmu yani gözüme mi inanıyım yoksa senin aptal yalanlarına mı dedim yeminler etmeye devam etti
Sesini bile duymaya tahammülüm yok allah belanı versin önce türkçe konuşmayı öğren diyip her yerden engelledim
Sonra arkadaşı aramış yabancı numara arkadaşı sevgili oldugu için benim sevgilimin hesabından yazmış eğlencesine
Bende senin sevgiline saygın varda bana mı yok ben senelerdir arkadaşıyım aylardır birlikteyiz benihiçe sayıp hesabından sana mı yazdıracak açıklamanız bu mu aptal yok sizin karşınızda kuzenim yazmış arkadaşım yazmış benden uzak olun dedim
Daha öncede bi kere wp dan yanancı bi numara random gibi mesaj atmıştı yabancı kız sen kimsin demiştim cevap vermemişti
Allah karşıma çıkardı resmen amaan yabancı der geçerim elin yabancısı da bana ekran görüntüsü atrı tuhaf bi şekilde ayrıldım arkadaşlar ilk defa aldatıldım yaşlarımız bu sene 24 oldu bu arada yaş kaç diyenler olacaktır ergen sanıp
Allah karşına ne güzel çıkartıyor sen yeter ki temiz kal, çok iyi olmuş ayrılman inşallah bir yolunu bulup seni ikna etmez

Yanlış anlamayın önce Türkçe konuşmayı öğren cümlesine gülmekten öldüm :KK71:ayrıca bir insan kendini bu kadar düşürebilir size layık olamamış Allah kurtarmış gerçekten 🤲

Sevgilimin instagramdan arkadaşlarına bakınıyodum
Yabancı bi kızı takip ettiğini gördüm yeniydi
Bu ne dedim ekledim öyle unutmuşum özür dilerim bidaha olmaz dedi
Tanımadıgımız insanları eklemeyeceğiz diye anlaşmıştık ve kavga ettk işkillendim ve hiç yapmayacagım bişeyi yapıp kıza mesaj attım
Kız konuşmaların ekran görüntüsünü attı
Kızın hikayesine yanıt vermiş harika görünüyosun ne yapıyosun oturuyorum sen bapiyosun kimsin nesin konuşmuşlar ingilizce kız sevgilimin mesajlarını geri çektiğini söyledi
Ekran görüntülerini sevgilime attım
Önce öyle bişey olmadıgını söyledi sonra onda sadece kızın mesajları oldugunu biranda kendiliğinden kıza tek bir mesaj gittiğini onun atmadıgını söyledi yeminler etti birsürü
Bende bunlar amerikanın bize oynadıgı bi oyunmu yani gözüme mi inanıyım yoksa senin aptal yalanlarına mı dedim yeminler etmeye devam etti
Sesini bile duymaya tahammülüm yok allah belanı versin önce türkçe konuşmayı öğren diyip her yerden engelledim
Sonra arkadaşı aramış yabancı numara arkadaşı sevgili oldugu için benim sevgilimin hesabından yazmış eğlencesine
Bende senin sevgiline saygın varda bana mı yok ben senelerdir arkadaşıyım aylardır birlikteyiz benihiçe sayıp hesabından sana mı yazdıracak açıklamanız bu mu aptal yok sizin karşınızda kuzenim yazmış arkadaşım yazmış benden uzak olun dedim
Daha öncede bi kere wp dan yanancı bi numara random gibi mesaj atmıştı yabancı kız sen kimsin demiştim cevap vermemişti
Allah karşıma çıkardı resmen amaan yabancı der geçerim elin yabancısı da bana ekran görüntüsü atrı tuhaf bi şekilde ayrıldım arkadaşlar ilk defa aldatıldım yaşlarımız bu sene 24 oldu bu arada yaş kaç diyenler olacaktır ergen sanıp
Amerikanın oyunumu demen çok iyi 😹

Kızlar merhaba ağustos evleneli 2 yıl olcak tanışalı 3 yıl çok güzel giden evliliğim takı 8 ay öncesine kadar çok güzel di bir oğlumuz oldu ama Sonra bnden yavaş soğudu eşim istemiyor bize büyü vs.yapıldığı çıktı canım ona yanmıyor da eşime düşkün olan ablası var hep hamileken doldurup dövdürd0 kırkım çıktığı gün tekrar doldurup üzerime saldı yine dayak yedim hamileliğin doğumum burnumdan geldi şuan boşanmadık iki aydır ailemde kalıyorum eşimde o anlarına bağlandı sanki orda kalıyor yiyo içiyor en acısı eşim dul 1 çocuk annesiyle tanışıyo 1 aydır ilişkileri var daha acısı tüm aile tepki gösterirken o ablası 5 gün önce kızla eşime kebab yapıp doğum günleri kutluyor lar benim içim kan ağlıyo resimleri paylaştılar doğun günlerini yanına kalırmı yaşayan varmı böyle olay
Evim toplanırken benim göz yaşı döktüm eşyaları kendisi toplamış çok ah eddim
Halada dolduruyo

X