Aldatma

Ne alaka ya soruyorum bu delil olmazmı bu mesaj yani bahane arasam buraya yazmazdım bu durumu yaşayıpta işin içinden nasıl cıkılır yaşan bilir diye yazıyorum
Zaman kaybetmeden bu delil olmaz mı şu delil olmaz mı diye düşünmeden her şeyi biriktirin avukat sizi zaten yönlendirecektir. 6 ay süresi var bunun eğer geçerse affetmiş sayılıyorsunuz.

Once is bulun cocugu krese verin bikac ay birikim yapin sonra bosayin adami, aileden kira geliri de alirsaniz gecinirsiniz ne var herkes nasil geciniyor tek maasla. Tabiki kolay degil maddi anlamda ama bu hayattan iyidir

Merhabalar
Çok çıkmaza girdim sizden belki yardım destek almak için yazıyorum
Eşimle 8 senelik evliyiz genel olarak evine bakan ilgiili kibar biridir
Ama yıllardır süren esrarla mucadele ediyoruz her yolu denedik tedavi destek ilaç ama olmadı arada nefes alma dönemlerimiz oluyor herşey güzel sonra bi anda eskiyr dönüyor içerken sorumluluklarınıda aksatmıyor tabi ama aile içi huzurszluk kavga gürültü iişim kişilik olarak cok farklı cok takıntılı defalarca ayrılmayı denedim uzaklaştırma polis ailemin yanına gittik işyerimde rahat vermedi bunu ancak yaşayan bilir şimdi diyceksiniz ayrılmak isteyen ayrılır vallahi
İstedim gercekten cok değişik bi karakter nitekim uzun bi süre içmedi söz verdi ve cocugumuz oldu suan hala meme emen 2 yasında oğlum var dıgumdan bi süre aonra sonra yeniden başladı aynı huzursuzluklar vs Benı okadar sindirdiki artık lanet olsun içsin napim diycek duruma geldim muhatao olmuyorum ona karşı görevlerimi yerine getirmiyorum falan saçma sapan bi ailehayatımız vardı oğlumda bundan nasbini tabi alıyor bazen kendi i tutamayop bağırıp çagırıyorım cok korkuyor agzımı kapatıyor falan 😥
Gecen telinde eskort bi kadınla yazışmasını yakaladım randevu ayarlamaya calıyormuş tabi yalanladı
Asıl aorum bundan sonra başlıyor artık gercekten bitirmek istiyorum ama bu zorbalığıyla nasıl mucadele edicem ev ortak evimiz evden gitsin istiyorum ölürümde gitmem diyo saçma sapan konışma diyor ama ben kararlıyım bi kaç güne dava acmaya gideceğim ama cok sindirdi benı nasıl olcak bilmiyorum benım mesleğim var bebeğim küçük çalışamam asla omdan bişey talep etmezdim ama mecburum nafaka miltarlarına baktım 1.2 bin en fazla nasıl oluyor bu işler bunla asla gecinemem cocugumu bırakacagım kimsem yok babam diyaliz hastası ve farklı şehirdeller cok krnaşık yazdım ama kafamda aynen böylr işte
Toparlayamıyorum zorbalığı ayrı bezdirdi bu nafaka işleri ayrı kafamı yoruluyor ortada bebek var enaz şekide nasıl yara almadan kurtuluruz bu adamdan ne olu sıgınma evi demeyin bebeekle yapamam oralarda her haltı yiyen kendisi o gitsin ve cocugumun geçimini sağlasın istiyorım
Çocuğu niye bu hayata mahkum ediyorsunuz asla anlam veremeyeceğim. Çok mutlu huzurlu hayatınız var da gidip doğuruyosunuz bir de pes. Boşanmak isteyen üremez. Çeker babasının evine gider hem de başka şehirdeymiş adamı da avukata ve polise verir. Hala aynı şeyi yapmalı boşanma niyeti olan biri. Siz 2. Yi de yaparsınız ama

Çocuğu niye bu hayata mahkum ediyorsunuz asla anlam veremeyeceğim. Çok mutlu huzurlu hayatınız var da gidip doğuruyosunuz bir de pes. Boşanmak isteyen üremez. Çeker babasının evine gider hem de başka şehirdeymiş adamı da avukata ve polise verir. Hala aynı şeyi yapmalı boşanma niyeti olan biri. Siz 2. Yi de yaparsınız ama
Çok yazık gerçekten insan böylr durumlarda okadar güçten düşüyorki belki tahmin bilr edemessiniz

Çok yazık gerçekten insan böylr durumlarda okadar güçten düşüyorki belki tahmin bilr edemessiniz
Güçten düşme ihtimaliniz hep vardı. Madde bağımlısı bir erkek sizi geçtim çocuğuna ne verebilir? Çocuğunuz daha bebek ve siz bağırınca korkudan ağzınızı kapatıyor. Biraz büyüyünce bu sefer babası çocuğun ağzını kapatır sen karışma deyip. Kafası iyiyken artık Allah ne verdiyse de girişir çocuğa. Defalarca ayrılmak isteyip ayrılamamak diye bir şey yok. Onun adı kocamı seviyorum ve ayrılmak istemiyorum.

Herhangi bir bağımlının tamamen iyileştiğini hiç duydunuz mu? Babanızdan da mı utanmadınız kaç kere yanına gitmişsiniz. Her seferinde de adamı çiğneyip bu rezil kocaya geri koşmuşsunuz. Esrarkeş adama tahammül var ama aldattı mı iş değişiyor. Boşanmayacağınızı hissettiğim için yazdım bu yorumu. En azından küçük bir çocuğun istismar edilmesine sesimi çıkarmış olayım. Her çocuğun annesiyle babasıyla huzurlu sağlıklı mutlu ev ortamında büyümeye hakkı var.

Güçten düşme ihtimaliniz hep vardı. Madde bağımlısı bir erkek sizi geçtim çocuğuna ne verebilir? Çocuğunuz daha bebek ve siz bağırınca korkudan ağzınızı kapatıyor. Biraz büyüyünce bu sefer babası çocuğun ağzını kapatır sen karışma deyip. Kafası iyiyken artık Allah ne verdiyse de girişir çocuğa. Defalarca ayrılmak isteyip ayrılamamak diye bir şey yok. Onun adı kocamı seviyorum ve ayrılmak istemiyorum.

Herhangi bir bağımlının tamamen iyileştiğini hiç duydunuz mu? Babanızdan da mı utanmadınız kaç kere yanına gitmişsiniz. Her seferinde de adamı çiğneyip bu rezil kocaya geri koşmuşsunuz. Esrarkeş adama tahammül var ama aldattı mı iş değişiyor. Boşanmayacağınızı hissettiğim için yazdım bu yorumu. En azından küçük bir çocuğun istismar edilmesine sesimi çıkarmış olayım. Her çocuğun annesiyle babasıyla huzurlu sağlıklı mutlu ev ortamında büyümeye hakkı var.
Asıl geri dönmemin en büyük sebebi ailem bak cok pişman düzelir daha cahil gibi
Annem hep el ne der havasındaydı babam dersen eşim gelince hiçbişey olmamış gibi karşılardı neker yaşadım tahmin edemessiniz geri dönerken babamdan değil kendimden utandım

Onlar içn zaten iyi bi eşti saygılıydı ele güne muhtaçta etmiyordu arada bişeylerde olırdu tabi cahildi
O yüzden ailemin yanına gitmek istemiyorum oraya gelimce ona saydıracak veya kovalayacak kimse yok zaten yaşlılar aile demeyin ne olur

Daha geçen hafta bı GSM operatörünun bayisinde bir kızla tanıştım daha 22 yaşında. İkinci uniyi okuyormuş. Evlenince öğrenmiş eşinin esrar içtiğini. Bir bebek aldırmış, bir düşük yapmış. Bütün borclari kendisi oduyormuş borçlar bitince yeniden hamile kalmayı planlıyordu.

Delirdim duyunca, burda okuduklarimdan bahsettim. Yapma dedim düşüneceğim dedi?!

Daha geçen hafta bı GSM operatörünun bayisinde bir kızla tanıştım daha 22 yaşında. İkinci uniyi okuyormuş. Evlenince öğrenmiş eşinin esrar içtiğini. Bir bebek aldırmış, bir düşük yapmış. Bütün borclari kendisi oduyormuş borçlar bitince yeniden hamile kalmayı planlıyordu.

Delirdim duyunca, burda okuduklarimdan bahsettim. Yapma dedim düşüneceğim dedi?

Delirdim duyunca, burda okuduklarimdan bahsettim. Yapma dedim düşüneceğim dedi?!
Çok yazık eder buna bulaşıpta bırakan görmedim henüz bununla bitliktr diğer pislikleride cıkıyor çok zor

X