aldattım seni...

CakmaKleopatra

asabiyim kompleksliyim!!!
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2007
818
1
Şasırma bu soguk bi gerçek. Aldattım seni… Kimdi yerine koydugum, kiminle paylastım tenimi, kimi öptüm, kulagıma ask sözcüklerini fısıldayan kimdi. Hatırlamıyorum… Ama aldattım seni biliyorum.
En az yoklugun kadar acı bu. Kendimle bi hesaplasmaydı benimkisi. Seni sensiz yasarken sıcak bi elin dokunusu iyi gelir diye düsündüm. Hani hastasındır seni iyi edecek die bulabildigin ilk ilacı yutarsın ya, buda ööle bisey. Yüregimdeki acıyı iyi edecekti, ööle sandım. Özlem bitecek hayata dönecektim, bunun için sevdim bi baskasını.
Belkide senin gözlerine benziyodu gözleri… Yoksa adı mı seninkini andırıyodu? Belki sesi hiç yabancı gelmedi. Oturup saatlerce ne konustuk peki? Seni mi anlattım ona? içimde kapanmasından ümidi kestigim yaranın yoklugunda nasıl büyüdügünü mü yoksa?
Aldattım, hatırlayabildigim tek sey bu. Hayır, sarhos degildim. içki bi süredir etki etmiyor bana. Saatlerce içsem bile devrilen sadece kadehler oluyor, ben yine ayaktayım. Oysa istiyorum kendimden gecene kadar, bogulana kadar içmeyi. Olmuyor iste bu yüzden farkındyım herseyin.
Bunu bu kadar kolay söyleyebildigime sasıyorum aslında. Yüregime hiç kimsenin girmesine izin vermezken bedenimi baskasının eline nasıl teslim ettim, anlamıyorum.
Sensizlige dogru yürüyecegim. Aldatan insanlardan biriyim bende artık. Dısarıdaki herkes kadar kirligim. Ne garip… bi sucluluk duygusu hissetmeliyim ama yok… Kim bilir, beni bensiz günlerde yasamaya mahkûm ettigin için seni suçluyorumdur belkide… Kendi suclulugumu örtmek için buldugum bi kacıs noktası. Dısarıya çıkınca hiçbisey olmamıs gibi davranacagım. Biraz azalsaydın, biraz unutulsaydım seni dahada suclu hissedebilirdim. Aynı noktasın ve ben seni yasamaya devam ediyorum.
YiNEDE BiL, ALDATTIM SENi :çok üzgünüm:
mehmet coşkundeniz

Yüregime hiç kimsenin girmesine izin vermezken bedenimi baskasının eline nasıl teslim ettim, anlamıyorum.

Bende anlayamam bu durumu :KK43:
Kadın oluşum mu buna etkendir bilemem?
Erkekler bu konuda ne kadar rahatlar aynı yazıdaki gibi.
Hiçbir suçluluk duygusu duymadan , anlamadan..

Yüregime hiç kimsenin girmesine izin vermezken bedenimi baskasının eline nasıl teslim ettim, anlamıyorum.

Bende anlayamam bu durumu :KK43:
Kadın oluşum mu buna etkendir bilemem?
Erkekler bu konuda ne kadar rahatlar aynı yazıdaki gibi.
Hiçbir suçluluk duygusu duymadan , anlamadan..

aldatmak çok ağır bir duygu
kadın içinde erkek içinde bilmiyorum herkez kaldıramaz gibi geliyo bana:çok üzgünüm:

mehmet çoşkundenizin aldatan kadınlar isimli kitabını okumuştum...
ve sinekcim şok olmuştumm..acaip yaşam hikayeleri var kitabın içindeeee:eek:klava:

neyi nasıl ve nekadar aldatıyoruz
aldattığımızı sandığımız şey gerçekten aldatmamı yoksa kendimizi kandırmamı
ben asla kimsenin kimseyi aldatamıyacağına inanırım
aldattığını zanneden aslında aldananın kendisidira.s

canım aldatılmak her iki taraf içinde yaşanılmış hayatta en kötü şey bence..
benimde yaşanmış hikayeler topiğinde eskiden en samimi kız arkadaşımı adım adım aldatıp evliliğini nasıl bitirdiğini ve daha sonra nasıl kendisini adım adım bitirdiğini yazdım...
eşini aldatan insan bence kendini,insanlığını,gururunu aldatan insandır..her ne olursa olsun affı yoktur ve affedilemez diye düşünüyorum...

Bak şimdi aklıma bir sürü aldatan kadın şarkıları geldi yaaa...

"Sana bir ihanet borcum vardı
Ödedim sonunda ağlayarak
Çoktan hak etmiştin bunu üzgünüm
Berabere bitti bu aşk"

Yada,
"Çok üzgünüm istemeden
Seni dün gece aldattım
Kim olduğu mühim değil
Sana bağlanmaktan kaçtım"

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

X