Alex lazer beni mahvetti

Teşekkür ederim,sizin hangi bölgelerde sıkıntı olmuştu kol ve bacak mı hepsine iğneli mi yaotirdin
benim alex yuzumu tetikleyip fazlalastirmisti belki 15sene once yeni cihazdi o zmaanlar bir doktora yaptirmistim sonrasnda birakip igneyle bitirdim daha da cikmadi uzun yillar oldu. alex yaptirilcak bir makina degil tirt. cok arstirdim yillarca sunu anladim ki diot lazer alt bacak kol alti genital de sonuc veriyorms killar sert diye onun disinda fazlalasiyormus

Bende tecrübeyle anlamış oldum kol bacak igneli yaptırabilecegimi düşünmüyorum çünkü ona ne maddiyat yeter ne de canım dayanır agdaya geri dönüş olacak mecbur

Öncelikle geçmiş olsun tatlım ama korkulacak bir şey yok hele ki çaresi olmayan bir şey de değil sonuçta. Sen tatlı canını sıkma moralini yüksek tut şu virüs olayları bir azalsın o zaman halledersin.

Öncelikle geçmiş olsun tatlım ama korkulacak bir şey yok hele ki çaresi olmayan bir şey de değil sonuçta. Sen tatlı canını sıkma moralini yüksek tut şu virüs olayları bir azalsın o zaman halledersin.
Cok teşekkür ederim inşallah halledebilirim evin içinde bile kısa kollu giyemiyorum tam yaz zamanı felâket oldu bu

Çok geçmiş olsun ama genelleme yapmayın bence. Ben de gidiyorum lazere şu an yarım kaldı sizin gibi ama dediğiniz etki bende yok tam yarısındaydım seanslarımın şu an ince ince tüylerim var sadece. İnşallah siz de çözüme ulaşırsınız.

Çok geçmiş olsun ama genelleme yapmayın bence. Ben de gidiyorum lazere şu an yarım kaldı sizin gibi ama dediğiniz etki bende yok tam yarısındaydım seanslarımın şu an ince ince tüylerim var sadece. İnşallah siz de çözüme ulaşırsınız.
Sizin adınıza sevindim siz de mi alexe gidiyorsunuz tum vücut mu? Ten rengi ve kıl tipine göre değişiyordur etkisi tabi ben sadece olmayan yerlerde de kıl çıkınca cok mutsuz oldum

Sizin adınıza sevindim siz de mi alexe gidiyorsunuz tum vücut mu? Ten rengi ve kıl tipine göre değişiyordur etkisi tabi ben sadece olmayan yerlerde de kıl çıkınca cok mutsuz oldum
Robotx Hibrit Alexandrite gidiyorum ben de. Tüm bacak, tüm kol, genital bölge, koltuk altı ve bıyık yaptırıyorum. Esmerim ve lazerden önce aşırı kalın ve yoğundu kıllarım inanın temizlemeye yoruluyordum artık lazer sayesinde çoğu döküldü dökülmeyenler de ince çıkıyor.
Sizin yeni çıkan yerlerde belki lazere devam ettiğinizde incelip dökülür. Gerçekten herkese etkisi başka oluyor.

Size alex dedikleri cihaz ipl olabilir. Onun bu şekilde etkileri olduğunu okumuştum. Ben genetik olarak tüylü biriyim. Kontrol seansi yoktu yaklaşık 1 yil ayda bir kere alex cihaziyla lazere girdim. Su an koltuk altlarimda 3 tane falan cikiyor. Bacaklarimda baya seyreldi. Almiyorum bile. Bence gittiğiniz yerde cihazi sorun ipl mi diye ve guzellik merkezine degil hastaneye gidin mutlaka. Bir sorunla karşılaşıldığında direkt doktora gosterme imkaniniz oluyor. Bir de hormon etkili bu konuda. Hormon testi de yatırırsanız sebebini daha iyi anlar ona gore hareket edersiniz ama umutsuzluga kapilmaya gerek yok

Size alex dedikleri cihaz ipl olabilir. Onun bu şekilde etkileri olduğunu okumuştum. Ben genetik olarak tüylü biriyim. Kontrol seansi yoktu yaklaşık 1 yil ayda bir kere alex cihaziyla lazere girdim. Su an koltuk altlarimda 3 tane falan cikiyor. Bacaklarimda baya seyreldi. Almiyorum bile. Bence gittiğiniz yerde cihazi sorun ipl mi diye ve guzellik merkezine degil hastaneye gidin mutlaka. Bir sorunla karşılaşıldığında direkt doktora gosterme imkaniniz oluyor. Bir de hormon etkili bu konuda. Hormon testi de yatırırsanız sebebini daha iyi anlar ona gore hareket edersiniz ama umutsuzluga kapilmaya gerek yok
Cihazın üzerinde Alexanderite domino yazıyor hormonlarıma da baktirmistım sanırım benim ten rengime uygun degildi ya da doğru uygulama yapamadı bilmiyorum şu süreç bir biterse gidip göstereceğim

Cihazın üzerinde Alexanderite domino yazıyor hormonlarıma da baktirmistım sanırım benim ten rengime uygun degildi ya da doğru uygulama yapamadı bilmiyorum şu süreç bir biterse gidip göstereceğim
Cihazi iyi araştırın derim. Burada da cihazlarla ilgili konular var onlari da okuyun.

Hormonlarıma baktırdım endokrinolojiye gittim kadın doğuma gittim daha öncesinde terleme ve koku problemim hiç yoktu , kesinlikle cok fazla stres yapmış durumdayım gidemiyorum ya bir de artıklarını görünce iyice canım sıkılıyor umarım sizin dediginiz gibi süreç uzasada kurtulurum bende dort ana seans üç kontrole gittim iki seans üç kontrolüm kaldı
Merhaba ayni durumdayiz ben gebelik planladigim icin gecen yaz basladim 1650 tl cihaz ipl cihazmis suan killarim oldugu gibi duruyor.Tek fark ince olmasi onun dusinda hic bitme yok.guya hamilelikte rahat etmek icin 800 1000 tl yapan yerler verken ben temiznolsun diye o kadar para verdim ama sonuc hüsran inan benimde aklimdan cikmiyor hergun killari gordulce sinirlerim bozuluyor.suan hamuleyim ve gitmemde imkansiz zaten 7 seans atis yapildi 7 senasta yuzde 10 bile olsa bitme olur .Gebelikten sonra bakariz dedi kadin ama baksa ne olacak ben 1 yil bu sprunu yasayacagim paramla rezil oldum.Ayrica eminim bir 7 seans daha gotsem sonuc degismeyecek.tamemen makinenin dandikligi ile alakali birde kabul etmiyorlar ve semde sorun var muamelesi yapiyorlarya piskinlikte nirvana yapmislar her kurusu haram zıkkım olsun ins verdigim paranin

Merhaba ayni durumdayiz ben gebelik planladigim icin gecen yaz basladim 1650 tl cihaz ipl cihazmis suan killarim oldugu gibi duruyor.Tek fark ince olmasi onun dusinda hic bitme yok.guya hamilelikte rahat etmek icin 800 1000 tl yapan yerler verken ben temiznolsun diye o kadar para verdim ama sonuc hüsran inan benimde aklimdan cikmiyor hergun killari gordulce sinirlerim bozuluyor.suan hamuleyim ve gitmemde imkansiz zaten 7 seans atis yapildi 7 senasta yuzde 10 bile olsa bitme olur .Gebelikten sonra bakariz dedi kadin ama baksa ne olacak ben 1 yil bu sprunu yasayacagim paramla rezil oldum.Ayrica eminim bir 7 seans daha gotsem sonuc degismeyecek.tamemen makinenin dandikligi ile alakali birde kabul etmiyorlar ve semde sorun var muamelesi yapiyorlarya piskinlikte nirvana yapmislar her kurusu haram zıkkım olsun ins verdigim paranin
Sizde en azından kıllarda artma olmamış benim uyuyan tüm kıllarım uyanmış üst kol üst bacağım felaket durumda , siz canınızı sıkmayın bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah gerisini agdaya halledersiniz ben tövbe ettim daha lazer değdirmem hiçbir yerime çıkanlarında dökülecegini hic sanmıyorum bana paket satmaya çalışacak eminim yine

Ben de ağdadan canım çıkınca ev lazeri almıştım şu ıpl denilenden her yerime kullandığım için her yerimi yaydı. Yüzümü bacak altını göğüs ucunu iğneliyle bitirdim ama göbek üst bacak kollar duruyor bu yaşta bunlarla uğraşıyorum buralara hala lazer yapmak zorundayım. Ağda yapsam batık oluyor. Yüzümden rahat ettim şimdi buralar batıyor. Eylülde başlamak için kenara bütçe koycam. Şimdi herkes dolu kimse randevu vermiyor zaten ben gitmem corona varken

Sizde en azından kıllarda artma olmamış benim uyuyan tüm kıllarım uyanmış üst kol üst bacağım felaket durumda , siz canınızı sıkmayın bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah gerisini agdaya halledersiniz ben tövbe ettim daha lazer değdirmem hiçbir yerime çıkanlarında dökülecegini hic sanmıyorum bana paket satmaya çalışacak eminim yine
Oyle ama ben o parayi cok zorlukla biriktirdim.Zaten tekrar gidebilecek olsam takmam ama gitti paramda umudumda elde var sıfır hamileligim zor geciyor her dr kontrolunde birde kil problemiyle ugrasiyorum her an zehir olsunn diyorum aldigi para

Yaptığım hatayı buraya yazıyorum ki başlamayı düşünen varsa dikkat etsin, hic bulaşmasın diye! Tüm vücut 6 ana 6 kontrol olmak üzere 1500tl ye Alexander lazer için anlaştım, Eylül ayında başladım, alt kolum oldum olası sıkıntıdır benim baktıklarım çok fazlaydı aynı durum alt bacak içinde geçerli ! Genital bölgemdeki kıllar yıllarca jilet vurmaktan sert ve siyahtı , koltuk altı da sert ve siyahtı , lazere başladık kolumun iç bölgesine dahi atış yaptı hatta yarım kol diye pakette anlaşmış olmamıza rağmen hafif hafif üst kollada atış yaptı ,bacaklarda ust bacağın her yerine atış yaptı kıl olsun olmasın ben de sarı olan tüyleri tetikleyebilecegini okumustum dedim sadece yüz bölgesini tetikler bu bolgelerde tetikleme yapmaz dedi . Basiretim mi bağlandı bunun başıma geleceği mi vardı bilmiyorum ama kıllarımdan kurtulmaya çalışırken olmayan yerlerimde de kıl çıkmaya başladı üst kol ve üst bacak felaket ben ömrümde böyle kıllı olmadım , 3 kontrol 2 ana seansım kalmıştı korona yüzünden merkezde haliyle kapalı kıllarıma bakıp bakıp ağlıyorum bir de koltuk altında inanılmaz bir terleme ve kokuya neden oldu her gün duş alıyorum yine ter yine koku , uygulamayı yapan kişiye yazdım lutfen psikolojinizi bozmayın açılsın bakacağım halledeceğiz diyor ama nafile ! Simdiki aklım olsa asla lazere bulasmam hele alex mi tövbe keşke her ay mis gibi ağdamı yaptırmaya devam etseydim artık elbise kısa kollu kıyafetler hayal benim icin cidden mutsuzum
Merhaba,uzun zaman geçmiş. Devam ettiniz mi koltukaltına? Ter olayı çözüldü mü?

X