Sivilceli Ciltler Alnımda oluşan isilik tarzı sivilceler...:((

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

mner

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
219
0
43
Merhaba arkadaşlar , uzun bir süredir alnımda ve şakaklarımda isilik tarzı minik sivilceler oluştu. Ne yaptıysam geçmedi ( kil maskesi , peelilig...vs) Burada bir solüsyondan bahsediliyor acaba bu banada iyi gelirmi , önerilerinizi bekliyorum. Tşk ederim.

bendede var ya stresten oluyo sanırım kolanyayla sil

kızlar bende alnımdaki küçük sivilceleri geçirememiştim. benzamycin bile işe yaramadı. bende şöyle bir formül hazırladım şimdi hepsi kurudu ve döküldü. elime hiç pütürlük gelmiyo valla

1 fincan maden suyu
1 fincan elma sirkesi
bebek pudrası (çinko oksitli olacak, içindekiler kısmında zinc oxide yazıyo mu bakın)

maden suyu ile elma sirkesini karıştırıp dolapta saklayın. yatarken pudrayı bunla ıslatıp yüzünüze sürün. sabah kalkınca bakın cildiniz nasıl

paylaşımın için teşekkürler arkadaşım ama pudrayı hazırladığımız karışımla karıştıracakmıyız tam açıklar mısın?

kızlar 1 fincan elma sirkesini, 1 fincan maden suyu ile karıştırın. bunu dolapta saklayın. yatarken çay tabağına bir miktar bu sıvıdan koyun, yarım çay kaşığı falan da pudra koyun. parmakla karıştırıp yüzünüze sürün. yalnız kuruyunca yüzünüz bembeyaz oluyor söyliyim. kimsye görünmeyin bu arada benim cildim yağlı. kuru ve karmaya nasıl olur bişey diyemem. benim cildimin yağını baya dengeledi. dün 2 kırmızı sivilce çıktı 2 günde dümdüz oldu. ben tüm yüzüme uyguluyorum şuanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…