Aşılama Alternatif yöntem gebelikleri hakkında herşey( tüp bebek, aşılama)

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Bilgili 34

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
7
1
33
Kasım ayında tedavi göreceğim aşılama yada tüp bebek bahçeci Altunizade de fakat çok kararsızım aşılama için tüp bebeğin yarısı kadar para harcanacak zaten acaba direk tüp bebek mi düşünsek.fiyatlar nedir. yorumlarınızı alabilir miyim.süreç konusunda aşama aşama bilgi vereceğim düşünen arkadaşlara faydası olur belki Allah hepimizin yardımcısı olsun

Son düzenleme:
Kasım ayında tedavi göreceğim aşılama yada tüp bebek bahçeci Altunizade de fakat çok kararsızım aşılama için tüp bebeğin yarısı kadar para harcanacak zaten acaba direk tüp bebek mi düşünsek.yorumlarınızı alabilir miyim.süreç konusunda aşama aşama bilgi vereceğim düşünen arkadaşlara faydası olur belki Allah hepimizin yardımcısı olsun
Merhaba benim eşimin işi gereği birde son çare olarak gördüğü için tüp bebek yaptirmadik belki bir kaç sene farklı şehre göreve gidersek yaptırabilirim ben aşılama oldum yüzde %20 falan demişti tutma ihtimalini erkekte sıkıntı varsa önerilen birşey . Sizin sorununuz nedir acaba ? Eğer sperm sayısı falan düşükse direk tüp bebek derim ben

EVet eşimde sıkıntı var ameliyat oldu değerler bi tık düşük tabi hareketlilik felan ama dr en son doğal yolla olabilir demişti okadar düşük sayılır.ama olmadı yeni test sonucuna göre eşimin dr aşılama düşünürüz dedi benim dr aynı şeyi söyledi.Fakat sonra masraf ediceksin %20 ihtimal için.tüp bebek yaptır dedi. Aşılama ile gebe kaldınız mı peki işe yaradı mı

Kasım ayında tedavi göreceğim aşılama yada tüp bebek bahçeci Altunizade de fakat çok kararsızım aşılama için tüp bebeğin yarısı kadar para harcanacak zaten acaba direk tüp bebek mi düşünsek.fiyatlar nedir. yorumlarınızı alabilir miyim.süreç konusunda aşama aşama bilgi vereceğim düşünen arkadaşlara faydası olur belki Allah hepimizin yardımcısı olsun
Canım bence imkanın varsa direk tüp beve derim yaşın kaç tı?

X