Alttan muayene de hamilelik anlaşılır mı?

beyazz_orkidee

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
122
138
Merhaba bayanlar,
Ben aranıza yeni katıldım ve bir şey sormak istiyorum. Benim 1 hafta boyunca kahverengi akıntım oldu. Doktora gittim ve alttan muayene de hiçbir problem olmadığını söyleyip smear testi için örnek aldı, sonucu 1 hafta sonra çıkacak birde ona bakalım dedi. Akıntım kesildi artık gelmiyor. Bu yerleşme kanaması olabilir mi? Eğer hamile olsaydım tutunma aşamasında alttan muayenede belli olur muydu? Adetime daha 1 hafta var o yüzden dr kan testi yapmadı adetini bekleyelim dedi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Yani benim için hala bir umut var o zaman :) :)
Aslında fazla umutlanmak istemiyorum çünkü çok erken yaşadım bu lekelenmeyi yani yumurtlama kanaması da olabilirmiş. İlk defa başıma geldiği için anlayamadım :KK43:

Merhaba bayanlar,
Ben aranıza yeni katıldım ve bir şey sormak istiyorum. Benim 1 hafta boyunca kahverengi akıntım oldu. Doktora gittim ve alttan muayene de hiçbir problem olmadığını söyleyip smear testi için örnek aldı, sonucu 1 hafta sonra çıkacak birde ona bakalım dedi. Akıntım kesildi artık gelmiyor. Bu yerleşme kanaması olabilir mi? Eğer hamile olsaydım tutunma aşamasında alttan muayenede belli olur muydu? Adetime daha 1 hafta var o yüzden dr kan testi yapmadı adetini bekleyelim dedi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Yerleşme kanamasıda olabilir canım bilmiyorum bu kadar sürüyormu ama. Vajinal ultrasondan da baksa karındanda baksa şuan hiçbirşey görülmez emin ol. Gününü bekle olmazsan test yaptır canım.

Merhaba bayanlar,
5. Haftadan sonra belki görülür genelde 6 veya 7. Haftadan sonra bakarlar

Merhaba bayanlar,

Her doktor anlamıyor. Zeynep Kamilde 3 doktor aynı anda alttan muayene etti ve kist sandılar meğer hamileymişim, kist sandıkları şey de keseymiş. Kan ver mutlaka, en azından idrar testi yap derim

İdrar için şuan erken olabilir adetime 6-7 gün var. Kan testi ne zaman yaptırmalıyım sizce adet günümü mü bekleyeyim yoksa 2-3 gün kala da sonuç verir mi ?

Adet gününü beklemen daha isabetli olur

Teşekkür ederim hepinize :) adet günüm gelince bi test yaparım zaten smear testimin sonucuda aynı zamanda çıkıyor ikisini birden gösteririm doktora.

X