ameliyat sonrası şekil değişiklikleri...

Svdklmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
20
15
Merhaba arkadaşlar,
Ameliyat sonrası 5. haftadayım. Gün geçtikçe burnum değişmeye başlıyor. ilk hallerinden oldukça memnundum ancak şuan eski ameliyatsız halinden filan büyük gibi. ( küçültme yapmamıştık yalnızca ufak bi kemer ve burun ucu düşüklüğüne müdahale etmişti doktor) septum deviasyonu ameliyatıydı.

eğer koymayı becerebildiysem, soldaki ameliyat sonrası 10. gün ( atelin çıkmasından sonraki 3. gün- orada bile atel çıktığı hali gibi değil.)
sağdaki ise 30. gün fotosu.burun ucumdan sırta doğru kabartı var ve dikiş yerimin üstünün hafif aşağı doğru meylettiğini düşünüyorum.

son kontrolümde bu şikayetimden bahsettim ancak doktorum bunun ödem olduğunu ve çözümsüz olmadığını belirtti. Kendisinin çok dürüst olduğuna inansam da sizden de deneyimlerinizi paylaşmanızı istiyorum.

Böyle gittikçe büyüyen çirkinleşen bir burun 1 yıl sonra ilk haline döner mi?
20200331_001917.jpg

Bence ilk haline dönmez bu hali de iyi ama ben de yerinde olsam tedirgin olurdum. Bence 1 yıl kafana takmamaya calıs eminim eskisinden iyidir. 1 yılın sonunda değiştiği halinden mutlu olmazsan düşünürsün napacağını. Bir de hangi doktora oldun ameliyat

Merhaba arkadaşlar,
Ameliyat sonrası 5. haftadayım. Gün geçtikçe burnum değişmeye başlıyor. ilk hallerinden oldukça memnundum ancak şuan eski ameliyatsız halinden filan büyük gibi. ( küçültme yapmamıştık yalnızca ufak bi kemer ve burun ucu düşüklüğüne müdahale etmişti doktor) septum deviasyonu ameliyatıydı.

eğer koymayı becerebildiysem, soldaki ameliyat sonrası 10. gün ( atelin çıkmasından sonraki 3. gün- orada bile atel çıktığı hali gibi değil.)
sağdaki ise 30. gün fotosu.burun ucumdan sırta doğru kabartı var ve dikiş yerimin üstünün hafif aşağı doğru meylettiğini düşünüyorum.

son kontrolümde bu şikayetimden bahsettim ancak doktorum bunun ödem olduğunu ve çözümsüz olmadığını belirtti. Kendisinin çok dürüst olduğuna inansam da sizden de deneyimlerinizi paylaşmanızı istiyorum.

Eki Görüntüle 2611541

Eklentiler

• C57BF6ED-2F7A-4E7F-A2E3-64DA5ED20A07.jpeg
    C57BF6ED-2F7A-4E7F-A2E3-64DA5ED20A07.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 149
  • A182A9D5-8ABB-4C8B-96D9-B56B9FF883E7.jpeg
    A182A9D5-8ABB-4C8B-96D9-B56B9FF883E7.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 162
Birde benimkine bak yandan nekadar güzel ama önden delikler farklı birde gülünce kedi yeri sola eğriliyor 2 ay oldu amaliyat düzelir inşallah aynaya bakmak istemiyorum😭

arkadaşlar hangi doktora yaptırdınız

Evet yapıyorım masaj ama hala aynı aman bıktım valla

Merhaba arkadaşlar,

Eki Görüntüle 2611541
msaj yap dıyolar doktorlar hep oyalama emın olun bende 4 ay once oldm eskısıyle, aynı. benden once olanların burnu cok kotuydu onların burnunu nasıl guzel yaptı msj bıle yapmadılar ben bastır bastır aynı lnet olsun

X