Amh testi ve sonrasinda ne yapmam lazim.

serenty2017

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
243
236
36
Merhabalar arkadaşlar
Amh testi 0.156 çıktı.beklediğimden çok düşük malesef.ikinci gebeliği istiyorum. sonucu doktora daha gosteremedim ama stresten uyuyamıyorum.
Arastirmalarima göre değerim çok düşük normal yol ile olma ihtimali çok zor.peki bundan sonra ne yapmalıyım yada nasıl bir yol izleniyor bilgisi olanlar biraz bahsedebilir mi acaba??
Doktor fsh hormonum düşük olduğunu görünce tüp bebek yapmak gerekir demişti.yani nerden başlanıyor bu işlere.
Kafam çok karışık kusura bakmayın.
Allah isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı mutlu evlatlar nasip etsin.

Devlet hastanesinde infertilite diye var galiba ama daha önceden çocuğu olanlara yapıyorlar mı bilmiyorum. Ben özelde yaptırdım tedavi. Amh 0.01 di
Hım o yüzden bulamadım galiba.
Sizin de bayağı dusukmus amh.tedaviniz umarım iyi gidiyordur.
Ozellerin fiyatlari ne kadar pekı

Hım o yüzden bulamadım galiba.
Sizin de bayağı dusukmus amh.tedaviniz umarım iyi gidiyordur.
Ozellerin fiyatlari ne kadar pekı
Benim ikiz bebeklerim oldu tedavi sonrası. 3 yıl önce yaklaşık 80 bin tlye mal olmuştu ilaçlar vs her şeyiyle. Ama şimdi nasıldır bilmiyorum, baya artmıştır

Benim ikiz bebeklerim oldu tedavi sonrası. 3 yıl önce yaklaşık 80 bin tlye mal olmuştu ilaçlar vs her şeyiyle. Ama şimdi nasıldır bilmiyorum, baya artmıştır
Muhakkak artmıştır.3le carpsam çıkar sonuç büyük ihtimalle.
Maşallah sizin adınıza sevindim.gule güle büyütün bebislerinizi 💕💕
Ne zor islermis bunlar.
Sizce direkt özele yada tüp bebek merkezine mi gideyim.
Umut var mı

Muhakkak artmıştır.3le carpsam çıkar sonuç büyük ihtimalle.
Maşallah sizin adınıza sevindim.gule güle büyütün bebislerinizi 💕💕
Ne zor islermis bunlar.
Sizce direkt özele yada tüp bebek merkezine mi gideyim.
Umut var mı
Bana sorarsan tabii ki var çünkü benim bir yumurtamın gelişmesine bile mucize demişlerdi. İki tane gelişti

Bana sorarsan tabii ki var çünkü benim bir yumurtamın gelişmesine bile mucize demişlerdi. İki tane gelişti
Ay ne güzel.
Yani biraz da kısmet değil mi.yiyecek lokması varsa bir şekilde geliyor bebisler.
Konuşmak bir nebze iyi geldi.o kadar stres yapmışım ki vücudum kesilmiş.kaskati olmusum resmen
Teşekkür ederim sabırla cevapladiniz sorularimi

Ay ne güzel.
Yani biraz da kısmet değil mi.yiyecek lokması varsa bir şekilde geliyor bebisler.
Konuşmak bir nebze iyi geldi.o kadar stres yapmışım ki vücudum kesilmiş.kaskati olmusum resmen
Teşekkür ederim sabırla cevapladiniz sorularimi
Ben tüp bebek tedavisinden önce 2 haftalık tatile çıkmıştım. Bu konuyu hiç düşünmeden eşimle gezdik, tozduk ve eğlendik. Stres her şeyi daha kötü yapıyor, olacağı varsa da engelliyor bazen

İyi geceler hanımlar bende bugun kadın doguma kontrole gıttım ve amh bakmasını ıstedım.Normalde sanırım adetlı ıken bakılan bır testmıs benım adet baslangıc tarıhım 19 nısandı. Yumurtalar için iyi yorum yaptı,fakat benimde testleri gösterme sansım olmadı,sizce çok mu düşük yaş 34 olmak üzere

Ben tüp bebek tedavisinden önce 2 haftalık tatile çıkmıştım. Bu konuyu hiç düşünmeden eşimle gezdik, tozduk ve eğlendik. Stres her şeyi daha kötü yapıyor, olacağı varsa da engelliyor bazen
Aslında bende farkındayım ama engel olamıyorum. Böyle durumlarda çok takıntılıyım düşünmeden edemiyorum.
İlk gebeligime karar vermeden önce doktora gitmiştim herseyim normaldi.o kadar kafaya takmıştım ki çocuk için hazirmiyim diye düşünmekten kist oluştu o ay bende.doktor bana doğum kontrol hapı vermişti. Bizzat bunu da yaşadım yani.
Vücut biz farketmesekte tepki veriyor.tatil fikri çok mantıklı dikkatimi dağıtacak güzel şeylere ihtiyaç var

İyi geceler hanımlar bende bugun kadın doguma kontrole gıttım ve amh bakmasını ıstedım.Normalde sanırım adetlı ıken bakılan bır testmıs benım adet baslangıc tarıhım 19 nısandı. Yumurtalar için iyi yorum yaptı,fakat benimde testleri gösterme sansım olmadı,sizce çok mu düşük yaş 34 olmak üzere
Benim okuduğuma göre amh için adetlik olmana gerek yok.
Fsh yada tsh miydi emin değilim. Bunlardan biri adetlik iken çok yukseliyormus

X