İlköğretim Yorum ve Soruları Anadolu yakasında, Erenköy, Kozyatağı, Göztepe ve Bostancı çevresinde ilkokul tavsiyeleriniz

fancynancy

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
7.706
22.773
Hanımlar merhaaaa,
Kızım seneye ilkokula başlayacak, bazı nedenlerden dolayı şimdi gittiği ana sıfının okuluna göndermek istemiyorum. Okul araştırması içine girdim. Sizlerinde okula giden ya da başlayan çocuklarınız varsa ne olur bilgi verir misiniz? Başlıkta da yazdığım gibi Göztepe, Erenköy, Kozatağı ve Bostancı çevresinde arıyorum. Birkaç okul da var beğendiğim. Hemen paylaşayım sizinle;

İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu
30 Ağustos İlkokulu
Melih İsfendiyar İlkokulu
Kozyatağı Şükran Karabelli İlkokulu
İlhami Ertem Ortaokulu
Hasan Tan
Mihriban Suat Bedük

Kızlar kafam çorba oldu :KK43: Oğlumu da 1 yıl sonra kızım hangi okula gidiyorsa onun ana sınıfına başlatırım diye düşünüyorum. Okul kadar öğretmenlerde çok önemli tabii.. İçinizde tecrübesi olan varsa lütfennnn yazsın. Sevgiler. :KK200:

yarı özel okul düşünebilirim ama tercihim devlet okulu ilk başta. geçen gün bir özel okuldan fiyat aldım. Ev peşinatından daha çok 4 yıllık toplamı :KK43:

fancynancy fancynancy inan bana bütün anne-babaların yaşadığı sorun. Devlet okuluna versen ayrı, özel okula versen ayrı dert. Benim de kızım yakında başlayacak. Ben 2 senedir herkese soruyorum. Ancak şu ana kadar netleşmiş değilim. Kızım daha kreşe başlama yaşında ve ben de tavsiyeleri olan varsa Erenköy civarında hangi okulların tavsiye edileceğini merak ediyorım.

İlhami Ahmet Örnekal’ı duymuştum. O civarda oturan arkadaşıma sorup sana yazacağım. Umarım tavsiye verecek arkadaşlar sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşırsın.

Selam
İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu ve
50.Yil Cumhuriyet Feridun Tumer i.ö.o.
semtin en iyi okullaridir.. Herkez bilir ve egitimine guvenir..
Şahsen bende kardesimde 50.Yil da egitim aldik.. Temelimiz cok saglam oldu.. Lise ve universitede hic skinti cekmedik suan ne durumda bilmiyorum cunku sene 94 du ben ilkokula basladigimda)

Bu iki okulu detayli araştirmani tavsiye ederim
fancynancy fancynancy

Selam
İlhami Ahmed Örnekal İlkokulu ve
50.Yil Cumhuriyet Feridun Tumer i.ö.o.
semtin en iyi okullaridir.. Herkez bilir ve egitimine guvenir..
Şahsen bende kardesimde 50.Yil da egitim aldik.. Temelimiz cok saglam oldu.. Lise ve universitede hic skinti cekmedik suan ne durumda bilmiyorum cunku sene 94 du ben ilkokula basladigimda)

Bu iki okulu detayli araştirmani tavsiye ederim
fancynancy fancynancy
Çoook teşekkür ediyorum, her ikisine de bakacağım :KK25:

fancynancy fancynancy inan bana bütün anne-babaların yaşadığı sorun. Devlet okuluna versen ayrı, özel okula versen ayrı dert. Benim de kızım yakında başlayacak. Ben 2 senedir herkese soruyorum. Ancak şu ana kadar netleşmiş değilim. Kızım daha kreşe başlama yaşında ve ben de tavsiyeleri olan varsa Erenköy civarında hangi okulların tavsiye edileceğini merak ediyorım.

İlhami Ahmet Örnekal’ı duymuştum. O civarda oturan arkadaşıma sorup sana yazacağım. Umarım tavsiye verecek arkadaşlar sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşırsın.
İnşallah sana da faydası olur pamukcuğummm, arkadaşının görüşlerini dört gözle bekleyeceğim :KK15:

Biz de yeğenim için okul araştırıyoruz. Şu anki okulunu seneye değiştirmeyi düşünüyorlar. Bu okullardan tavsiye edebileceğiniz, sınıf mevcutları aşırı abartılı olmayan var mı?

Hanımlar merhaaaa,
Kızım seneye ilkokula başlayacak, bazı nedenlerden dolayı şimdi gittiği ana sıfının okuluna göndermek istemiyorum. Okul araştırması içine girdim. Sizlerinde okula giden ya da başlayan çocuklarınız varsa ne olur bilgi verir misiniz? Başlıkta da yazdığım gibi Göztepe, Erenköy, Kozatağı ve Bostancı çevresinde arıyorum. Birkaç okul da var beğendiğim. Hemen paylaşayım sizinle;

30 Ağustos İlkokulu
İlhami Ertem Ortaokulu
Hasan Tan
Mihriban Suat Bedük

Kızlar kafam çorba oldu :KK43: Oğlumu da 1 yıl sonra kızım hangi okula gidiyorsa onun ana sınıfına başlatırım diye düşünüyorum. Okul kadar öğretmenlerde çok önemli tabii.. İçinizde tecrübesi olan varsa lütfennnn yazsın. Sevgiler. :KK200:

Hanımlar merhaaaa,

30 Ağustos İlkokulu
İlhami Ertem Ortaokulu
Hasan Tan
Mihriban Suat Bedük

Selamlar, kızınızı hangi okula verdiniz. Çok zaman geçmiş ama kızınız 4. Sınıfı bitiyordur okul ve öğretmeniniz den mennunsaniz direk kaydettireyim o derece cikmazdayim.

X