(¯`¸·´¯)Angel(¯`·¸´¯)

meryxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
34
0
59
benim,kızımın,bir kedisivar,şımarık.sokakdan,aldık ve büyüt,tükçoktatlı.sevimli.yemekseçen.bizlergibi uyuyan.masada banada yerverin dergibi,gelip sandalyeye oturan.sandelyeden kaldırdında küsen.buzdolabının önünü bekleyen.sırnaşan,çoksevimli olduğunu anlayan,asil birduruş sergileyen,kuzucuğum.obenim.lülülülülülü:nazar:

angel.kediciğim,annesinin bir,tanesi şımarık,kuzucuğum,benim,bana okadar enerji veriyorki,anlatamam,onu çok,seviyoruz ailecek.asil oğlum.evimin neşe kaynağı.

benim kediciğim.iki gün üstüste yemeklerini yemez.hergün ayrı olacak.tavuk,kırem peyniri,et,süt,balık,bezelye,patates,inanınki daçok sayacaklarım aklıma gelmiyor.mama vermiyorum,çünki veterinerimiz tavsiye etmiyor artık,bir matte varmışiçinde,mamanın otaşyapıyormuş doğal yoldan besliyoruz.angelimi çok seviyorum.

iyiyki senvarmışın,angelim.seni çok seviyoruz.

Gerçek ten rabbim istemeseydi bu dünya üzerin den hiç birşeyi yaratmazdı dimi.allah sana eşine sağlıklı,eliayağı düzgün evlat nasip etsin.benim canım oğluşum angelim.şimarık şey dün balık yapıyorum gelmiş ayağımın altına oğluşu çık yukarıya ezicem seni dedim. inanki sanki söyleneni anlıyormuş gibi çıktı sandelyeye oturdu beni bekliyor balığı vermemi.öncelik angelimin yeme hakkı çünki onun ağzıyokki acıktım desin.

işte angelimiz

Fotoraf-0058.jpg

:nazar:sen başka bir şekersin.canım benim.:nazar:süprizzzzz:nazar:

angel inizi Allah size bağışlasın inşaallah.....nazarlardan korusun....benimde bi şirinem var bilirim ne demek olduğunu sevgisinin..........:1hug:​

cok tatlı allah onu ve butun bebıslerı korusun benımde kızım var 5 yasında oda angel asLında bence butun hayvanlar bır MELEK keske herkez hayvan sevse ve korusa onları ama malesef cok eksıgımız var cokkk

hayaller gerçekolsun.katılıyorum sizlere hatvanları vevmeyen insanlarıda sevmezmiş diye birtabir vardır.inanaki rabbimin yaratmış olduğu her şeyi seviyoruz ailecek.varsın insanlar kendilerinin eksiklerini hayvan severlerden çıkarsın diye düşünüyorum .acaba yanlışmı düşünüyorum bizleri yaratan hatvanlarıda yarat mışki insanlar değerlerini anlasındiye.angelimi vede sokaktaki bütün hayvanları çok seviyorum.insanlarıda artısıyla vede eksisiyle seviyorum.yıl başından tatile gitmeyi planlıyoruz ama önce angelimizi bir yine veterinerine gösterip izin kağıdını aldıktan sonra onuda götüreceğim.burdan bizden ayrıolmaz.canım oğlum benim seni çok seviyorum.a.s.:nazar:Şeniz

bütün mesajatan veya atmayanlarada binlerce herkeslere çok teşekürler bizde sizleri çok seviyoruz.

Çok tatlı bir oğluşmuş bu cidden,erkek kediler hem sırnaşık hemde çok rahat oluyorlar..Hayatımızın tadı tuzu onlar bizim..Ne güzel anlatmışsınız valla,okurken çok şanslı bir kedi Angel dedim,böyle seven bir annesi ve anneanesi var:))) Ne mutlu Angel e..

çok teşekkürler nerdecim.evet bizim evin neşesi mutluluk kaynağımız.bütün sokaktaki hayvanlarımızın.başına sahiplenecek vede sokakta kalmayayacak kadar insan larımıza hayvan sevgi versin.

birtek on canım benim sağol.inanki onun evde olşu vede bana birşeyler verdemi bibaşka olyor.seninkinide nazarlardan korusun.pekşirin bişiama.

sokakta gordugum kedıcı kadınları anlamaya basladım bır tane ıkı tane aman uc olsun derken
kedı sevgısı bambaska
ooooooooooooo yerım onların pembıs agızlarını ben
henuz kedı kadın dıılım

X