İğneli Epilasyon Ankara Aura Güzellik Salonu'nda İğneli Epiasyon, Yüzde tüylenme

hayirdirinsallah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
24
0
Merhaba:)

Yüzümde, özellikle çene bölgemde tüylenme sorunu var. Hormonsal bir sıkıntı yok sanırım, o yüzden epilasyona gidip kurtulmak istiyorum.

Daha önce bir çok yerden bu konuyla ilgili okuyup en son burayı tercih etmeye karar verdim (Ankara Aura Güzellik Salonu). İğneli epilasyona gitmek istiyorum. Sevda hanım sanırım, okuduğum yerlerde herkes çok memnun kalmış. Burada epilasyon yaptıranlar tecrübelerini bizimle paylaşır mısınız acaba?

Merhaba, benim Sevda Hanımla 4.seansım iki gün önce oldu. Öncesinde 2 yıl kadar lazer epilasyon yaptırıyordum. En son baktım olmuyor epilasyonu yaptırıyorum bir hafta sonra tüyler çıkmaya başlıyor üstelik arkadaşlarımın da fark edebileceği sertliğe ulaşıyor, böylece bu sitedeki önerilere bakındım ki önceden de ara ara bakıyordum ama karar vermiyordum çünkü birinin harika dediğine diğeri berbat diyor ama bu sefer en son Sevda Hanım'da karar kıldım, çünkü bekletme- telefonda konuşma gibi dezavantajları dışında asıl işiyle ilgili bir sorun bulamadım. Aradığımda yoğunluktan dolayı iki hafta sonraya randevu alabildim ve gittiğimde de şimdi yalan söylemiyim 45 dakika kadar bekledim. Zaman sorunum olmadığı için bende sıkıntı yapmadı çünkü o sırada ben de ödevimi yapmış oldum. Beni içeri aldığında önce özür diledi, müşterilerden dolayı bir aksaklık olduğunu belirtti. Yüzümü inceledi sonrasında, kılların alındıktan sonra çıkma süresinin 3-6 ay arasında olduğu için yavaş yavaş kıllar çıkmaya başladıkça alalım dedi, yüzümün de reaksiyonunu ölçmek için 10 dakika yaptı, sadece en belirgin olanlarını aldı diyelim. Yalnız o süre içerisinde telefonu çaldı, kulaklığını bulamadı vs. zaman geçti bir süre ve makinedeki süre de ilerliyordu yani 4 dakika olmuştu, görüşme sonrası yine özür diledi ve sayacı sıfırladı, tekrar başladı. Ben biraz ayrıntıcılara önem veririm yani o sayacı sıfırlamaması sorun olmazdı ama bu müşterisini ciddiye aldığını gösteren bir şey benim için. Onun dışında hoşuma giden bir ayrıntı da, epilasyon sonrası ilk üç günde yapacaklarımı anlatırken eczaneden krem almamı önerdi, çoğu yerdeki gibi kendi kremlerini satmaya çalışmadı. Bir de iğne mevzusu var, herkes iğneye başta para ödemiş ama ben hiç ödemedim yani paketli iğneyi verdi yanımda taşımam gerektiğini söyledi ve bitti. 10 dakika 22,5tl tuttu ama benden o gün 20tl aldılar. Ben zannediyordum ki epilasyondan sonra bir hafta dışarı çıkamam, onun için hiç yüzüme bakmadan doğruca eve gittim. Evde bir baktım hiçbir şey yok minik minik o da belli belirsiz kırmızı noktalar var. Ben yine endişelendiğimden tabi kremlerimi sürmeyi ihmal etmedim. İki hafta sonra da ben randevuya geç kaldım, gittiğimde yine de 10 dakikam kaldığı için beni aldı ama bu sürede benden sonraki müşterilerden izin istemeyi unutmadı. Üçüncü seans 55 dakika sürdü, o gittiğimde de çok bekledim çünkü dükkandaki diğer çalışanı ayrılmış ve her iş kendine kalmış. Telefon görüşmeleri yapıyordu ama dinlediğimde hepsi işle ilgiliydi öyle keyfi sohbet muhabbet değildi. Zaten görüşmelerden sonra da özür dileyip açıklama yaptı bana. Telefonla görüşürken de çalışıyor bu arada hatta saydım 1 dakikada 40 tüy aldı. O 55 dakikalık seanstan sonra yüzümde pütürlenme oldu kayda değer bir şey olarak, doktora gittim o da yüzümün reaksiyon verdiğini geçici bir şey olduğunu söyledi. En son da işte iki gün önce gittim, yarım saat yaptık bugün yüzüm epilasyon yaptırmamış gibi mesela. Yani eli yumuşak ve hızlı çünkü ne bir iz, ne bir sivilce ne bir dışarı çıkılmayacak yüzüm olmadı. Üstelik makinede en yüksek akım 9'ken o bende 8'de çalıştı ama öyle çok bir acı hissettiğimi söyleyemem. Fiyat konusunda da nakitte 2,25tl, kartta 2,5tl alıyor ama parayı çok dert eden biri değil, geçen sefer ilk defa kartla ödeyecektim pos makinesi bozuktu mesela yazdılar, sonrakinde ödersiniz dediler. Onun dışında mesela benim için önemli şeylerden biri de kendi reklamını yapmıyor oluşu. Ne yaptığı işlemlerin ne de sattığı ürünlerin reklamını yapmıyor, ben teklif etmedikçe işte ben de kaş tasarımı yapıyorum size de yapalım demedi. Önerim şudur ki, kesinlikle gidin ama boş zamanınızda gidin çünkü patron da kendisi çalışan da kendisi onun için telefon görüşmeleri de, randevu saati kaymaları da olacaktır. Bakıma gittiğim bir yerde de benzer durum var, kadın iş yerinin ve başka 4 şubenin daha sahibi ve işi de aynı zamanda ondan daha iyi yapanı yok bu yüzden o da br zamanda 3-4 iş yapmaya çalışıyordu.

Ben tum vucudum icin gittim gayet memnun kaldim. bu surecte hicbir iz veya yaralanma olmadi. Sevda Hanimi oneririm. Yeni isyerine birkac ay oldu tasinali daha ferah ve guzel bir sistem kurdu kendisine. onceki yoruma da katiliyorum reklam amaci veya sponsor urunlerini satma gudusu olmayan bir uzman. bu nedenle de ayrica guven sebebi. soylediklerine (bakim konusunda) harfiyen uyarsaniz herhangi bir problem yasanacagini dusunmuyorum. Sizin icin ne kadar onemli bilmiyorum benim icin onemli oldugu icin bahsetmeden gecemeyecegim is etigi konusunda da cok hassastir.

Merhaba:)

Yüzümde, özellikle çene bölgemde tüylenme sorunu var. Hormonsal bir sıkıntı yok sanırım, o yüzden epilasyona gidip kurtulmak istiyorum.

Daha önce bir çok yerden bu konuyla ilgili okuyup en son burayı tercih etmeye karar verdim (Ankara Aura Güzellik Salonu). İğneli epilasyona gitmek istiyorum. Sevda hanım sanırım, okuduğum yerlerde herkes çok memnun kalmış. Burada epilasyon yaptıranlar tecrübelerini bizimle paylaşır mısınız acaba?
Ben memnun kalmadım evet iz kabuk olmadı asla ama düşük akımla çalışıyor bence , bir sene gittim çok çok az fayda gördüm sonra başka yere gider gitmez farketti. Yani aklını karıştırmak istemem karsr vermek zor. İz ve kabuk vs konusunda güvenebilirsiniz ama işlem süresini net uzatıyor uzun olsun temiz olsun dersen git bence

X