Ankara Devlet Hastanesi Burun Estetiği

saripapapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2021
123
13
24
Ankara’da herhangi bir devlet hastanesinde burun ameliyatı olabilen var mı yakın zamanda? Gitmediğim hastane kalmadı hep bir sorun çıkıyor. Yakın zamanda bu süreci deneyimlemiş biri yardımcı olabilir mi? Hacettepe üç yıldır çağırmıyor beni güya listedeydim. Gülhane çok yüksek fiyat vermişti hala yüksek mi fiyatları bilmiyorum. Şehir hastanesi kuruldan red yedim. Bilkent şehir hastanesi de özellerle yarışır bir fiyattaydı. Gaziye gitmedim randevu alamadım bir türlü ama durum böyle üç yılfır gitmediğim hastane kalmadı çok yoruldum artık bu süreci başarıyla atlatan uygun fiyata ameliyat olabilenler yardımcı olabilir mi?

Ben de merak ediyorum, bugün Yenimahalle şehir hastanesi Merve aslan akdoğan'a muayene oldum. Daha önceden burun etlerimi aldırdığım için zor bir ameliyat olduğunu söyledi , bu yüzden ben yapamam dedi

Ben de geçen ay Etlik Şehir Hastanesinde Esma Altan'a muayene oldum, et var burnumda estetik de olmak istiyorum, sıra ne zaman gelir kim bilir :110:

İyi bir doktor muymus? Ne kadar fiyat söyledi
Hiçbir fikrim yok, doktoru zaten 2-3 dk gördüm, içeri girdim burnuma baktı etin çok bu yüzden açık ameliyat yapçaz, estetik de istiyor musun dedi evet dedim, elime bir kağıt verip gönderdi, zaman çok azdı konuşamadım hiç, tahlilleri yaptırdım ameliyat için doktor uygun olunca arayacakmış. hala beklemedeyim.

Hiçbir fikrim yok, doktoru zaten 2-3 dk gördüm, içeri girdim burnuma baktı etin çok bu yüzden açık ameliyat yapçaz, estetik de istiyor musun dedi evet dedim, elime bir kağıt verip gönderdi, zaman çok azdı konuşamadım hiç, tahlilleri yaptırdım ameliyat için doktor uygun olunca arayacakmış. hala beklemedeyim.
Anladım çok baştan savma davranmış :/

merhaba bir dönüş aldınız mı acaba?

Kızlar ben etlik sehir hastanesinde oldum ama hiç memnun degilim burnumu yamuk yapmış doktor 😒 bence hiç riske girmeyin ben çok pişmanım ya ameliyat olalı 40 gün oldu her gün ağlıyorum hayatım mahvoldu keşke eski burnumu sevseydim diyorum

Kızlar ben etlik sehir hastanesinde oldum ama hiç memnun degilim burnumu yamuk yapmış doktor 😒 bence hiç riske girmeyin ben çok pişmanım ya ameliyat olalı 40 gün oldu her gün ağlıyorum hayatım mahvoldu keşke eski burnumu sevseydim diyorum
Plastik cerrahmıydı kbb mi

Merhaba doktorunuz ismi neydi özelden fotoğraf atma sansinz var mı başka post da arkadaşıniz da etlik şehir hastanesinde olduğunu yazmistiniz o nasıl şuan

X