ankara devlet ve üniversite hastanelerinde burun estetiği

terrifictina

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
99
25
selam arkadaşlar,
ankarada hacettepe ve gazide öğretim üyesinden/ asistandan nasıl randevu alıyoruz sekreterlikten rastgele mi veriliyor deneyimli biri yazabilir mi ve biliyorsanız fiyatlarını da yazabilir misiniz

selam arkadaşlar,
ankarada hacettepe ve gazide öğretim üyesinden/ asistandan nasıl randevu alıyoruz sekreterlikten rastgele mi veriliyor deneyimli biri yazabilir mi ve biliyorsanız fiyatlarını da yazabilir misiniz
Merhaba Asistan istiyorsanız ayın son iki iş günü plastik cerrahi polikliniğinden alıyorsunuz online ya da gazi hastanesinin numarasını arayarak ben dün görüştüm asistandı özgün bey iyi bir doktor ücret olarakta 2000 miş

Güzel geçti tatlı komik bir doktor istediğim burnu söyledim ne zaman olmak istiyorsun dedi temmuz ağustos ne zaman olabilirse dedim o da en geç ağustosa kadar olursun dedi olabilecekleri anlattı numaramı aldı ameliyat için arayacakmış böyle yani :)
Nasil bir burun istiyorsunuz? Merak ettim. Ben de yaptirmak istiyorum ama tirsiyorum.

Güzel geçti tatlı komik bir doktor istediğim burnu söyledim ne zaman olmak istiyorsun dedi temmuz ağustos ne zaman olabilirse dedim o da en geç ağustosa kadar olursun dedi olabilecekleri anlattı numaramı aldı ameliyat için arayacakmış böyle yani :)
bende görüşmüştüm pek içime sinmemişti

X