Ankara Doğum için Hastane ,Doktor bilgileri

Since19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
10
2
33
Hamile olduğumu öğrendiğim itibaren hastane arayışları başladı devlet hastaneleri çok kalabalık saatlerce sıra bekleyebiliyosunz çalışansanız buna zamanınız olmaya bilir ama benım özel hastane seçmemdeki kriterim normal Ve doğalından bi Doğum yapmaktı o yüzden hem özel hastane araştırmaya başladım ve şöyle sıralandı medikal park paket yapmadığını ortalama bir fiyat veremeyeceğini doktoruna göre fiyatın değişeceğini , doğumunuzun mesai dışında olursa kendi doktorunu isterseniz 500 lira fark vermeniz gerekir deyince elendi

Memorial gittiğimizde yan tarafımızdakiler 12 bin lira fatura mı olur deyince kaçar gibi oradan da çıktık derken soluğu Balgat koru da aldık Doğum paketleri 6 bin ve 5 bin olarak değişip içerisinde normal veya sezaryen Doğum ,1 gün yatış, 10 muayene ve bütün kan Tetkikler mevcut dahil olmayan ayrıntılı ultrason (koru da 500 servet Ünsal tıp merkezi 350 Atatürk devlet hastanesi ücretsiz ama önceden randevu gerekli )

Epidural anestezi (500) ve sezaryen da normal Doğumda da yönlendiriliyorsunuz

Ve eğer sezaryen olursanız muhtemelen 2 gün yatış olur ve 1 günün farkını ödersiniz oda muhtemelen 500 ile 1000 lira arasında

Gelelim bebeğe sadece ilk muayene ücretsiz 5 gün muayenesi ve işitme testi ücretli doğrudan devlete gidin 10 dakıkalık bir işlem

Hastane ise gayet güzel Doğum odalarında sancınızı çekip istediğiniz zaman duşunuzu alıp müziğinizi dinleyebiliyosunuz ama öyle reklam yaptıkları gibi destek olunmuyo doktoru geçtik ebeleri bile sık sık kontrole gelmiyo

Gelelim doktor seçimine Koruda ki en güzel yön bir çok doktorun olması ve memnun kalmadığınızda değiştirebiliyor olmanız ben Ebru yüce yi tercih etmiştim çok Güleryüzlü aradığınızda hemen ulaşabiliyosunuz mesaj attığınızda bile hemen dönüş yapıyor tahlil sonuçlarıminı arayıp kendisi bilgilendiriyo ama başka hastaneye geçmesinden dolayı devam edemedik

O yüzden Ahmet Özek geçtim Birincisi Güleryüzlü çok güzel moral verir destekler ve rahatlatır ama hastası fazla olduğu için çok yoğun oluyo aradığınızda ulaşamıyorsunuz Doğum sancım tuttuğunda ulaşamadım mesela

Epidural ve suni sancıyı destekliyor ve muhtemelen her gebesine Suni sancı veriyordur bana verdiği gibi

Doğum yaparken son dakika görüyosunuz o kadar dediğim gibi buda yoğunluğundan olsa gerek

Belki birilerine fikir verir die şöyle bir anlattım Doğum yapacaklara bebeğini sağlıkla kucağına almayı dilerim birde hangi hastane hangi doktor olursa olsun doğumu siz yapıyorsunuz yeterki doktorunuz sezaryen desteklemesin

X