Gebeliğe Hazırlık Ankara doğum için hastane önerisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lavinya1177

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2017
219
229
27
Merhaba hanımlar,Ankara da doğum için onerebileceginiz hastane/doktor varmı?? Devlet özel farketmez..

Özel koru Hastanesi doktor Zahide hanım mükemmel birisi kendisini araştırın yaptıklarına bakabilirsiniz
Çok tesekku red
Ben geçen ay memorialde doğum yaptım.Doktorum Esra Çabuk Cömert. Kendisinden ekibinden memnun kaldım. Tüp bebek tedavisi görerek geldi bebeğim.Gayet ilgili bir doktor ekibide işlerini biliyorlar.
Özellere karşı nedense bir önyargım var :KK43: hemen sezeryane alıyorlar diye pek içime sinmiyor.. sizin nasıl oldu dogumunuz acaba

Özel koru Hastanesi doktor Zahide hanım mükemmel birisi kendisini araştırın yaptıklarına bakabilirsiniz
Evet sosyal medyadan takip ediyorum,🤗ama birileri ekşi sözlükte instagramina yorum yapan kişilerin fake olduğunu,çok reklam yaptırdığıni vs söylemiş,ne kadar doğrudur bilmiyorum tabi🙄

Ben henüz doğum yapmadim ama Dr. Hatice Işık benim doktorum ekibiyle inşallah medicalpark keçiörende doğum yapıcam. Ilgisi ve tecrübesi gayet iyi 🥰

Koru hastanesinin muayene ücretleri fazlaydı sanki ben de sormuştum 300 civarındaydı testleri falan daha fazladır. Bu sene araştırmıştım ben. Doğum ücreti ne kadar verdiniz hatırlıyo musunuz ?

Koru hastanesinin muayene ücretleri fazlaydı sanki ben de sormuştum 300 civarındaydı testleri falan daha fazladır. Bu sene araştırmıştım ben. Doğum ücreti ne kadar verdiniz hatırlıyo musunuz ?
Ben doğum yapmadım muayene de olmadım koru hastanesinde Ankara da yaşayan arkadaşım ve kuzenim doğum yaptı Zahide hanımda ikisi de sezeryan idi biri zorunlu sezeryan oldu 5 bin normal sezeryan idi zorunlu sezeryan ise 3750 idi 2019 yılında

Ben lokman hekimde prof. İbrahim alanbaya yeni başladım. Sincandaki hastanede 150 tl haftaiçi 185 haftasonu ücreti. Doğum paketi var 5000 tl. Şimdilik memnunum.

X