Ankara icin öneri lazer epilasyon

Merhabalar ben bu sene tüylerimden kurtulmak istiyorum.Sirf bunun araştırması için kayıt oldum.Bugday tenliyim kıllarım siyah kalın.Tum vücut için dusunuyorum.Benim için buz lazer öneriyorlar .Ankaradayım ve kime gideceğimi bilmiyorum.Sizler kime gidiyorsunuz.Klinik veya hastane istiyorum guzellik salonlarına güvenemiyorum.
Atakulenin karşısında estera kliniği var. Başka hiçbir yere gitmeyin gözü kapalı güvenebilirsiniz. Fiyatlar diğer yerlere göre yüksek gelebilir ama gerçekten sonuç alırsınız

2 yıldır gitmemiştim covid dönemi girince ara vermiştim, tekrar yeni yer arayışına girdim falan ancak geçen hafta baslayabildim. Sonuçtan memnun kalırsam paylaşırım 🤗
şu anki durumunuz nedir? tüylerde azalma oldu mu memnun kaldınız mı? tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Ben beyaz ten siyah kıl yapısına sahibim. Ve baya tüylerim vardır yoğun yani. Buz lazere başlamıştım 4 ay önce. 2 seans gittim hiçbir faydası olmadı. 2 gün önce normal Alexandre diye yazılıyor sanırım ona girdim. İşlem esnasında döküldü zaten. Şuan kızarıklık hala yavaş yavaş topluyor kendini. Memnunum diyebilirim. Buz lazer önermiyorum ama

şu anki durumunuz nedir? tüylerde azalma oldu mu memnun kaldınız mı? tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Henüz 1 seans gidebildim. Haftaya 2. seansım var. Güzel döküldü diyebilirim. 3. Seanstan önce tüyler tekrar çıktığında daha net bilgi verebilirim. Şu anlık memnun gibiyim

Atakulenin karşısında estera kliniği var. Başka hiçbir yere gitmeyin gözü kapalı güvenebilirsiniz. Fiyatlar diğer yerlere göre yüksek gelebilir ama gerçekten sonuç alırsınız
Genital yaptırdıysanız esterada yüzde kaç bitti kaç seansta, geri çıktı mı memnun musunuz

Genital yaptırdıysanız esterada yüzde kaç bitti kaç seansta, geri çıktı mı memnun musunuz
Genital bölge bitmiyor öyle bir beklentiniz olmasın. Şimdiye kadar heralde bi 7-8 kez yaptırmısımdır. Ama şöyle söyleyebilirim üst kısımda hiç kalmadı alt kısımlarda %30 filan azalma var

Merhabalar ben bu sene tüylerimden kurtulmak istiyorum.Sirf bunun araştırması için kayıt oldum.Bugday tenliyim kıllarım siyah kalın.Tum vücut için dusunuyorum.Benim için buz lazer öneriyorlar .Ankaradayım ve kime gideceğimi bilmiyorum.Sizler kime gidiyorsunuz.Klinik veya hastane istiyorum guzellik salonlarına güvenemiyorum.

merhaba canım ben güzellik merkezine gidiyorum ama gittiğim yerdekiler bunun okulunu okumuş insanlar doktorlar da da estetisyenler yapıyor lazeri ona da gittim ben sonuç alamadım bu son gittiğim yerden çok memnunum temiz nezih ve fiyatı çok makul bir işletme

X