Ankara psikiyatri-psikolog önerisi?

SucveCeza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2016
1.730
1.996
Merhaba kızlar, ankara için psikolog psikiyatri önerisine ihtıyacım var. Şuan için denediklerim;
Prof dr Nesrin dilbaz, ilaç konusunda yeterli fayda sağlıyor ama terapi konusunda bence yetersiz.
Prof dr Selçuk aslan, sadece 1 seans gıttım ona hiç ısınamadım...
Prof. Hakan turkçapar, gerçekten harika bi insan ama randevuları yazsonuna kadar dolu hasta kabul etmıyor. ( bu yazdığım 3 kişi hem psikiyatrist hem psikoterapi yapıyor) ğcretleri 600 ila 750 arasındaydı.
Benim hastalığım ankaiyete ve panikbozukluk surekli ilaç kullanıyorum. İlaçları bırakınca tekrar ediyor.
Google aramalarında doktor yorumlarına bakarak gıtmek istemıyorum inan çok reklam oluyor.
Sizin deneyimlediğinşz gerçekten memnun kaldığınız isimler varmıdır?
Beyhan budak mesela? Bu aralar baya populer ona gidipte memnun kalan var mı ?

Ben aylar sonunda nihayet bir doktora gidebildim. Fatma kirimli taskin. Alaninda cok iyi dediler ama ilk seanlar duzelebilecegine dair umudun olsad sonraki seanslar sohbet havasinda geciyor. Mesleki deformasyon bence alaninda isim yapms doktorlar bir sure sonra umursamamaya basliyorlar. Su ara ezel eze kocaki dusunuyorum ancak online yapiyormus. Yalniz sunuda soyleyim ne zaman namazlarimi dogru durust kilmaya baslasam. Bir sure sonra Allahin yardimini ve sifa aldigjmi hissediyorum. Umarim sizinkide geçer

Merhaba kızlar, ankara için psikolog psikiyatri önerisine ihtıyacım var. Şuan için denediklerim;
Prof dr Nesrin dilbaz, ilaç konusunda yeterli fayda sağlıyor ama terapi konusunda bence yetersiz.
Prof dr Selçuk aslan, sadece 1 seans gıttım ona hiç ısınamadım...
Prof. Hakan turkçapar, gerçekten harika bi insan ama randevuları yazsonuna kadar dolu hasta kabul etmıyor. ( bu yazdığım 3 kişi hem psikiyatrist hem psikoterapi yapıyor) ğcretleri 600 ila 750 arasındaydı.
Benim hastalığım ankaiyete ve panikbozukluk surekli ilaç kullanıyorum. İlaçları bırakınca tekrar ediyor.
Google aramalarında doktor yorumlarına bakarak gıtmek istemıyorum inan çok reklam oluyor.
Sizin deneyimlediğinşz gerçekten memnun kaldığınız isimler varmıdır?
Beyhan budak mesela? Bu aralar baya populer ona gidipte memnun kalan var mı ?
Merhaba canim, ben psikolog Hazal Akkaya ile gorustum uzunca bir sure. Kadinlarla calisan biri hamileyken baslamistim dogumdan sonra da devam ettik. Allah razi olsun ondan kendimi bildim bileli kaygi yasiyorum. Sesi bile sifa oldu bana cok yol aldik. Bebegimi huzurla bastim bagrima

Merhaba canim, ben psikolog Hazal Akkaya ile gorustum uzunca bir sure. Kadinlarla calisan biri hamileyken baslamistim dogumdan sonra da devam ettik. Allah razi olsun ondan kendimi bildim bileli kaygi yasiyorum. Sesi bile sifa oldu bana cok yol aldik. Bebegimi huzurla bastim bagrima
Merhaba acaba seans ücret i ne kadardı

Bende psignl.com u öneriyorum. Uzun bir süredir kullanmaktayım ve çok memnunum gerçekten.

Ben uzun zamandır Ankara'da psikolog Rojin Nazik ten destek alıyorum. bana öyle iyi geldiki Rojin hanımdan destek almak anlatamam size. bir araştır istersen ilgisi alakası her şeyiyle harika.

X